На Львівщині відкрили ще одну школу

13:00 3 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У понеділок, 3 вересня, одночасно зі стартом нового навчального року ,в селі Лосинець на Турківщині відбулося урочисте відкриття новозбудованої Лосиненської загальноосвітньої середньої школи.

Про це повідомили в понеділок, 3 вересня, в прес-службі Львівської ОДА. Її голова Олег Синютка наголосив під час урочистої церемонії відкриття нового освітнього закладу: «Сьогодні у Лосинці особливе свято Першого дзвоника. Діти повинні здобувати знання в гідних умовах, і відтепер вони мають таку можливість. Переконаний, що ця школа стане гарним освітнім центром. Я дуже хочу, щоб ви обов'язково пам'ятали, що ми маємо змогу сьогодні святкувати, навчатись, працювати, будувати майбутнє, дякуючи тим, хто стоїть на захисті наших кордонів на Сході України. Ми повинні завдячувати українському воїну, солдату, нашій армії, яка сьогодні за тисячу кілометрів від Львова боронить нашу землю. Армії, яка за декілька років стала сильною і здатна виконати поставлені перед нею завдання».

«Очільник Львівщини висловив подяку будівельникам та нагородив їх іменними годинниками. Олег Синютка також поспілкувався із керівництвом закладу та учнями й презентував шкільній громаді сучасний багатофункціональний телевізор. Опісля учні, гості та громада села мали змогу взяти участь у телемості із церемонії відкриття шкіл на Донеччині, Вінниччині та інших населених пунктах України», – поінформували також в облдержадміністрації.

«З вересня 2018 року у школі навчатимуться 63 учні. У закладі освіти здійснено заходи щодо створення нового освітнього середовища. Нова школа повністю обладнана та технічно оснащена відповідно до вимог «Нової  української школи» – для першокласників створені всі умови для навчання за новими стандартам та вимогами», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу