На Львівщині відбулося «бойове хрещення» строковиків призову «Осінь-2015»

18:02 18 листопада 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

Новобранці вже вивчили будову зброї.

«На стрільбищі 18-го навчального центру львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося «бойове хрещення» строковиків призову «Осінь-2015» – юнаки здійснили перші постріли з автомата АК-74. До цього моменту новобранці впродовж кількох днів вивчали будову зброї, основи й правила стрільби з неї та умови виконання вправи», – повідомили сьогодні, 18 листопада, в міністерстві оборони України повідомили сьогодні, 18 листопада,

«Самі стрільби на вогневому рубежі відбуваються під керуванням досвідчених інструкторів, які контролюють дотримання заходів безпеки, віддають команди для виконання вправи, а ще – підбадьорюють строковиків. Під час перших стрільб юнаки використовують 11 набоїв до автомата АК-74. Далі проводитиметься фахова підготовка, де передбачено метання ручних бойових гранат, стрільба з різної стрілецької зброї – снайперської гвинтівки Драгунова, ручного кулемета Калашникова, ручного протитанкового гранатомета тощо».

Про це повідомили сьогодні, 18 листопада, в прес-службі міністерства оборони України. Натомість у військоівій академії розповіли в середу:

«Поцілив!», «Є!» Звуки автоматних пострілів приглушували радісні вигуки юнаків. Це на восьмій ділянці стрільбища 184-го навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувається «бойове хрещення» строковиків призову «Осінь-2015»: юнаки здійснюють перші постріли з автомата АК-74. До цього моменту новобранці упродовж кількох днів вивчали будову зброї, основи й правила стрільби з неї та умови виконання вправи.

Загалом на вогневу підготовку для строковиків виділено шість із 54-х годин програми первинної військово-професійної підготовки. Останнім «гучним акордом» вогневої підготовки є стрільби на полігоні.

Самі стрільби на вогневому рубежі відбуваються під керуванням досвідчених інструкторів, які контролюють дотримання заходів безпеки, віддають команди для виконання вправи, а ще – підбадьорюють строковиків. Загалом під час перших стрільб юнаки використовують 11 набоїв до автомата АК-74.

Однак упродовж подальшої підготовки за фахом строковики стрілятимуть із різних видів зброї ще не один раз. «Далі з ними проводитиметься фахова підготовка, тож буде набагато більше різноманітних стрільб, зокрема, у них передбачене метання ручних бойових гранат, а також стрільба з різної стрілецької зброї – снайперської гвинтівки Драгунова, ручного кулемета Калашникова, ручного протитанкового гранатомета тощо», – зазначив командир роти молодого поповнення 184-го Навчального центру майор Тарас Ткач.

А двадцятирічний строковик Михайло Цица поділився своїми емоціями одразу після стрільб: «Враження суперові, тільки трішки глушило. Відчуття дуже цікаві, оскільки я вперше в житті стріляв з автомата. Приємно, що один раз поцілив у мішень»

Про це повідомили сьогодні, 18 листопада,  на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували світлини з полігону.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу