На Львівщині скерували на перепідготовку вчителів 29 мільйонів гривень

13:00 16 серпня 2018 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: uk.etcetera.media

В облдержадміністрації запевнили: «На обладнання для «Нової української школи» в межах Львівської області отримали більше 70 мільйонів гривень».

Про це поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Загалом, на цей проект по Україні витратили майже мільярд гривень. Ще 29 мільйонів гривень Львівщина скерувала на перепідготовку вчителів. Про це сьогодні, 16 серпня, під час брифінгу повідомила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій».

«Кошти розподілили пропорційно: 40% – на дидактичні матеріали, 40% – на меблі та 20% на комп’ютерну техніку», – запевнили також в облдержадміністрації.

Любомира Мандзій доповнила: «Минулого року ми пілотували тільки проект державного стандарту початкової освіти. Було долучено дев’ять шкіл, і вже можемо говорити про перші успіхи дітей, які навчались в таких класах. Перед початком навчального року Львівський інститут післядипломної освіти підготував 99 тренерів, які готували вчителів, що працюватимуть за проектом «Нова українська школа». Загалом до роботи за новими стандартами готові майже чотири тисячі вчителів, у тому числі вчителі іноземних мов», - зазначила Любомира Мандзій.

Директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА розповіла також: «Усі вчителі, що працюватимуть з дітьми початкової школи проходили курс на платформі «EdEra» та отримали відповідні сертифікати. Певні зміни відбуватимуться також і в середній та старшій школі.

Любомира Мандзій наголосила: «Трансформація освіти відбувається  на усіх ланках. Наше основне завдання, на що ми орієнтуємо директорів шкіл, – збільшення шкіл з поглибленим вивченням природничих придметів та запровадження профільного навчання у старших класах. Введення профільного навчання дозволить підвищити якість освіти в школах».

dailylviv.com

До теми

14:38 17 травня 2021 р.

У мерії повідомили, коли цьогоріч закінчиться навчання у школах (відео)

Цьогоріч завершення навчального року в школах Львова відбудеться по-різному. У зв’язку з тим, що під час навчання було введено карантині обмеження, і в різних школах була різна тривалість канікул, деякі учні матимуть уроки ще до середини червня, а дехто й довше. Про це розповіла начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Рубрика: Наука і техніка

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу