На Львівщині розпочався польовий вишкіл курсантів

13:15 17 травня 2018 р.

  • 0
  • 1020


Фото: asv.gov.ua

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ розпочався польовий вишкіл курсантів Військового коледжу сержантського складу.

Про це повідомили у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж із навчань та розповіли: «Впродовж кількох тижнів з майбутніми професійними сержантами будуть проведені практичні заняття із вогневої підготовки, тактики, інженерної підготовки, тактичної медицини, будови та експлуатації озброєння й військової техніки, застосування технічних засобів тилових служб тощо. За словами начальника коледжу полковника Олександра Ролюка, навчальні програми постійно корегуються, що дозволяє акумулювати армійський досвід, набутий українськими воїнами в зоні Операції об’єднаних сил, що триває на сході України».

Олександр Ролюк запевнив: «До прикладу, цього разу своєрідною «родзинкою» занять стало виконання курсантами нормативів за системою «Барс». Вона дозволяє майбутнім сержантам навчитися ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести рукопашний бій, надавати домедичну допомогу пораненим і постраждалим, а головне — впевнено діяти в умовах нештатних ситуацій».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 10 грудня 2018 р.

Міністр освіти проінспектувала навчально-практичний центр у Львові

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ознайомилася в понеділок, 10 грудня, з роботою нового навчально-практичного центру, відкритого в листопаді на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 384

14:15 7 грудня 2018 р.

Львівська міськрада дофінансує 11 приватних навчальних закладів

У п’ятницю, 7 грудня, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 432