На Львівщині розпочався польовий вишкіл курсантів

13:15 17 травня 2018 р.

  • 0
  • 813


Фото: asv.gov.ua

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ розпочався польовий вишкіл курсантів Військового коледжу сержантського складу.

Про це повідомили у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж із навчань та розповіли: «Впродовж кількох тижнів з майбутніми професійними сержантами будуть проведені практичні заняття із вогневої підготовки, тактики, інженерної підготовки, тактичної медицини, будови та експлуатації озброєння й військової техніки, застосування технічних засобів тилових служб тощо. За словами начальника коледжу полковника Олександра Ролюка, навчальні програми постійно корегуються, що дозволяє акумулювати армійський досвід, набутий українськими воїнами в зоні Операції об’єднаних сил, що триває на сході України».

Олександр Ролюк запевнив: «До прикладу, цього разу своєрідною «родзинкою» занять стало виконання курсантами нормативів за системою «Барс». Вона дозволяє майбутнім сержантам навчитися ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести рукопашний бій, надавати домедичну допомогу пораненим і постраждалим, а головне — впевнено діяти в умовах нештатних ситуацій».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:40 22 липня 2018 р.

У львівській військовій академії стартує безпрецедентний пілотний проект

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного стартує безпрецедентний пілотний проект з підготовки кваліфікованих офіцерських кадрів для Збройних Сил України за один рік – «Лідерські курси».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 633

11:45 17 липня 2018 р.

На Львівщині відкрили три навчально-практичні центри

В облдержадміністрації запевнили: «Впродовж 2017-2018 навчального року на Львівщині відкрили три навчально-практичні центри професійно-технічної освіти – навчально-практичний центр інноваційного кравецтва, центр з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» та центр ІТ-технологій».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 423