81% випускників закладів профтехосвіти на Львівщині працевлаштовані за фахом

11:20 24 січня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині провели широкомасштабне дослідження якості професійної освіти.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що 23 січня відбулося розширене засідання регіональної ради професійної освіти при голові Львівської обласної державної адміністрації. Участь у ній взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський.

Чиновник зазначив: «Сьогодні ми з вами будемо бачити результат. Це перша черга. Я дякую усім, хто долучився до цього проекту. Завдання кожного з нас – розуміти, кого ми навчаємо, як ми навчаємо і для кого ми це робимо. Важливо, чи потім людина знаходить себе. Приємно, що серед нас сьогодні є роботодавці,адже важливо почути, які саме кадри є найбільш затребуваними і який результат це буде мати для розвитку нашої області – економіки та промисловості».
На засіданні регіональної ради професійної освіти при голові Львівської обласної державної адміністрації відбулася презентація результатів анкетування випускників та роботодавців Львівщини з питань якості професійної освіти у регіоні. За результатами анкетування встановлено, що середній рівень зайнятості випускників у Львівській області становить 77%, частка працевлаштованих за фахом – 81%.

На умовах офіційної, задекларованої праці зайнято 79% випускників, 95% з них працюють у статусі найманого працівника протягом першого року після завершення навчання. Середній рівень доходу випускника від найманої праці складає 7000 гривень. Найвищі показники доходів демонструють електрогазозварники, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, кухарі.

Рівень задоволення випускників якістю здобутої робітничої професії у ЗПТО складає майже 92%. Лише 6,8% випускників не змогли однозначно відповісти на це запитання. Найвищий рівень працевлаштування за фахом, за оцінками випускників, зафіксовано для офіціантів, барменів, кухарів, кравців, закрійників, перукарів, слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.

Як інформував «Щоденний Львів», у Стрийському вищому художньому професійному училищі запрацював навчально-практичний центр, який готуватиме верстатників деревообробних верстатів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка

Останні новини

У Львові всім хворим на ГРЗ або пневмонію робитимуть ПЛР-діагностику

У Львові з 7 квітня закриють два продуктові ринки

Карантин синхронізує діяльність Львова із сусідніми населеними пунктами

На карантині стежать за новинами більше, ніж навчаються

Програма медичних гарантій стартувала у 100-та спеціалізованих медичних закладах Львівської області

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу