На Львівщині запрацював навчально-практичний центр

17:45 26 грудня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У Стрийському вищому художньому професійному училищі запрацював навчально-практичний центр, який готуватиме верстатників деревообробних верстатів.

Про це повідомили в четвер, 26 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що для відкриття центру спрямували один мільйон 702 тисячі гривень коштів державного бюджету. Ще 400 тисячі гривень – кошти обласного бюджету та приватних партнерів.

Це вже третій навчально-практичний центр на створення якого було виділено кошти з державного бюджету. Цього року за державні кошти було відкрито навчально-практичний центр із професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» на базі Львівського вищого професійного політехнічного училища і Навчально-практичний центр технічного обслуговування та ремонту автомобілів на базі ДПТНЗ «Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей».

Як інформував «Щоденний Львів», навчально-практичний центр технічного обслуговування та ремонту автомобілів з професії «Слюсар-ремонтник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» відкрили у Червоноградському професійному гірничо-будівельному ліцеї 17 грудня.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу