На Львівщині запрацював навчально-практичний центр

17:45 26 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У Стрийському вищому художньому професійному училищі запрацював навчально-практичний центр, який готуватиме верстатників деревообробних верстатів.

Про це повідомили в четвер, 26 грудня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що для відкриття центру спрямували один мільйон 702 тисячі гривень коштів державного бюджету. Ще 400 тисячі гривень – кошти обласного бюджету та приватних партнерів.

Це вже третій навчально-практичний центр на створення якого було виділено кошти з державного бюджету. Цього року за державні кошти було відкрито навчально-практичний центр із професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» на базі Львівського вищого професійного політехнічного училища і Навчально-практичний центр технічного обслуговування та ремонту автомобілів на базі ДПТНЗ «Червоноградський професійний гірничо-будівельний ліцей».

Як інформував «Щоденний Львів», навчально-практичний центр технічного обслуговування та ремонту автомобілів з професії «Слюсар-ремонтник. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» відкрили у Червоноградському професійному гірничо-будівельному ліцеї 17 грудня.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу