На Львівщині – 24 інклюзивно-ресурсні центри

16:30 17 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У Львівській області створили 24 інклюзивно-ресурсні центри, на черзі – ще два у Львові та Мостиському районі.

Про це повідомили в понеділок, 17 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Інклюзивно-ресурсні центри – це заклади, які повинні надавати допомогу, реабілітаційні послуги, робити супровід дітей з особливими освітніми потребами від двох до 18  років. У 2018 році Львівщині нададуть субвенцію 8,2 млн. гривень на забезпечення освітніх потреб дітей, які навчаються на інклюзії».

«Використання коштів можливе у співвідношенні 3% на обладнання, що можуть закуповувати заклади освіти для цих діток у класи, а 65% – на реабілітаційні та корекційні послуги. Відтак інклюзивним навчанням плануємо забезпечити 134 дошкільників у 60 закладах дошкільної освіти, 439 дітей шкільного віку у 233 ЗЗСО, функціонуватиме 353 інклюзивних класів. На сьогодні ІРЦ здійснюють закупівлю необхідного обладнання», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу