На фасаді львівської школи №60 відкрили меморіальну дошку полеглому десантнику

12:15 8 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Почесну варту біля меморіальної дошки відстояли побратими Максима Дзюбана з 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

У Львові на фасаді будівлі загальноосвітньої середньої школи №60 відкрили меморіальну дошку воїну 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ солдату Максиму Дзюбану, який віддав життя у боях за Луганський аеропорт 31 серпня 2014 року. На цьому урочистому заході були присутні батько військового, родичі, друзі, однокласники, бойові побратими, сусіди, вчителі та громада міста.

Під час відкриття меморіальної дошки присутні вшанували пам’ять загиблого героя хвилиною мовчання. Після цього, батько загиблого військовослужбовця Мирослав Дзюбан відкрив меморіальну дошку.

Як зауважила класний керівник Галина Гевало, меморіальна дошка на честь героя АТО нагадуватиме підростаючому поколінню про ціну миру і про те, що нових героїв не можна забувати. Почесну варту біля меморіальної дошки відстояли побратими Максима Дзюбана з 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ, з яким вони разом проходили службу та захищали рідну землю від лютого ворога.

А депутат Львівської міської ради Ірина Сердюк наголосила, звертаючись до присутніх: «Жити в часи війни – це найстрашніше, що може випасти на долю людини. Сьогодні українці стоять перед військовою загрозою Росії, відстоюючи незалежність і єдність нашої країни. Ті, хто першим піднімає прапор, хто першим віддає життя, вони завжди чесніші, сміливіші. Таким є наш земляк Максим Дзюбан. Я висловлюю слова глибокої поваги, слова вдячності землякам, які бережуть пам’ять про наших героїв. Українці повинні захищати свою державу і пам’ятати тих, хто став героєм». 

Після цього, в актовому залі середньої школи відбувся урок пам’яті, присвячений загиблому десантнику в районі проведення антитерористичної операції солдату Максиму Дзюбану. Указом Президента України, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку солдат Максим Дзюбан нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Про це повідомили сьогодні, 8 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів