Музиканти з 11 країн провели майстер-класи для учнів львівської школи-інтернату

10:00 21 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті імені Соломії Крушельницької завершилася ІІ Міжнародна академія Дори Шварцберг.

Про це розповіли сьогодні, 21 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували, що у літній міжнародній академії взяли участь понад 70 музикантів з України, Білорусі, Швейцарії, Італії, Хорватії, Ізраїля, Іспанії, Туреччини, Молдови, Румунії та Сербії. Видатні музиканти, зокрема – директор академії Якуб Дзялак, організатор академії Анна Савицька-Дзялак, професор Віденського державного університету музики Дора Шварцберг, співорганізатор директор школи Лев Закопець та багато інших, проводили в межах ІІ міжнародної академії майстер-класи, лекції та концерти з талановитими дітьми. 

А видатного музиканта, скрипаля, лауреата міжнародних конкурсів, організатора ІІ Міжнародної академії Дори Шварцберг – Якуба Дзялака – нагородили подякою голови облдержадміністрації за сприяння у популяризації розвитку культури і мистецтва молодих талантів України та Європи. Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу