Молодь Львівщини вишколюють на «Вовчій стежі»

14:28 3 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Школярів навчають мінній безпеці, основам поводження зі зброєю, психологічній стійкості в екстремальних ситуаціях та спортивному орієнтуванню.

На Львівщині стартувала серія вишколів національно-патріотичного та спортивного виховання молоді «Вовча стежа», яку організовує за підтримки громадських організацій Львова і Дрогобича та управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міськради ГО «Граніт». Перший вишкіл відбувся 28-31 жовтня у Миколаївському районі.

У ньому взяли участь понад 30 підлітків із Львівщини. Як зазначили організатори вишкллу, такі заходи мають на меті стати інструментом позашкільного виховання старшокласників та містять практичний аспект на противагу лекціям.

У програмі вишкіл були заняття з мінної безпеки, основ поводження зі зброєю, екстремальної психології, спортивного орієнтування тощо. Один з організаторів, Андрій Мочурад, запевнив:  «Ми не прагнемо дублювати школу чи армію, бо це недоцільно і неможливо, але робимо акцент на безпеці, лідерстві, спеціальній психології через змагання і активний відпочинок водночас. Програма заходів частково поєднує фрагменти уроків Захисту України у школах та змістовне дозвілля без шкідливих звичок». 

Наступний вишкіл планують провести наприкінці листопада. Взяти участь у ньому запрошують не тільки старшокласників, а й студентську молодь.

Заняття для школярів будуть безкоштовні. Організатори вишколів запрошують долучатися до них вчителів та охочих стати інструкторами вишкільних заходів, щоб поширити методику таборів-інтенсивів у школах Львова та області.

Контактні телефони: Андрій Мочурад – (097) 945 00 05, Володимир Іванчук (098) 069 59 31. Про це повідомили сьогодні, 3 листопада, в прес-службі Львівської міськради, де також опублікували фото з вишколу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини