Модерний навчально-виробничий комплекс «Мозаїка» відкриють неподалік Львова

10:20 27 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Відкриття «Мозаїки» супроводжуватиме масштабний фестиваль.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 27 червня: «У неділю, 2 липня, у місті Глиняни в Золочівськоому районі відбудеться відкриття навчально-виробничого комплексу «Мозаїка». Цей модерний комплекс трансформерного типу – результат дворічної співпраці Європейського Союзу та Глинянської міської ради». «Супроводжуватиме відкриття масштабний фестиваль, під час якого всі охочі візьмуть участь у майстер-класах із ткацтва, ковальства, гончарства, розпису медівника і створення малюнку на склі. Ділитимуться своєю творчістю із гостями заслужена артистка України Галина Гушак, дитячі та молодіжні колективи. Також у межах фестивалю відбудеться економічний семінар «Екобезпека сучасного агровиробництва», – додали в облдержадміністрації.

«Створення багатоцільового навчально-виробничого комплексу трансформерного типу «Мозаїка» реалізується в межах програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні. 2013 року мешканці міста Глиняни подали Єврокомісії проект щодо створення НВК «Мозаїка». Глинянська громада потрапила в програму регіонального розвитку, єдина із 450 претендентів отримала  грантові кошти. Вартість усього проекту –  500 тисяч євро. Реставрація приміщення – це лише перший етап реалізації грантового проекту. Другий етап скерований на розвиток «Мозаїки» у різних напрямках та організації різноманітних заходів. Уже зараз в навчально-виробничому комплексі проводять навчальні курси, семінари, тренінги, дні відкритих дверей та майстер-класи», – повідомили також сьогодні, 27 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу