Модерний навчально-виробничий комплекс «Мозаїка» відкриють неподалік Львова

10:20 27 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Відкриття «Мозаїки» супроводжуватиме масштабний фестиваль.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 27 червня: «У неділю, 2 липня, у місті Глиняни в Золочівськоому районі відбудеться відкриття навчально-виробничого комплексу «Мозаїка». Цей модерний комплекс трансформерного типу – результат дворічної співпраці Європейського Союзу та Глинянської міської ради». «Супроводжуватиме відкриття масштабний фестиваль, під час якого всі охочі візьмуть участь у майстер-класах із ткацтва, ковальства, гончарства, розпису медівника і створення малюнку на склі. Ділитимуться своєю творчістю із гостями заслужена артистка України Галина Гушак, дитячі та молодіжні колективи. Також у межах фестивалю відбудеться економічний семінар «Екобезпека сучасного агровиробництва», – додали в облдержадміністрації.

«Створення багатоцільового навчально-виробничого комплексу трансформерного типу «Мозаїка» реалізується в межах програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні. 2013 року мешканці міста Глиняни подали Єврокомісії проект щодо створення НВК «Мозаїка». Глинянська громада потрапила в програму регіонального розвитку, єдина із 450 претендентів отримала  грантові кошти. Вартість усього проекту –  500 тисяч євро. Реставрація приміщення – це лише перший етап реалізації грантового проекту. Другий етап скерований на розвиток «Мозаїки» у різних напрямках та організації різноманітних заходів. Уже зараз в навчально-виробничому комплексі проводять навчальні курси, семінари, тренінги, дні відкритих дверей та майстер-класи», – повідомили також сьогодні, 27 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу