Міжнародний форум адвокації прав людини відбувся у Львові

14:24 1 червня 2017 р.

Близько 100 правозахисників, громадських активістів та міжнародних експертів взяли участь у форумі адвокації прав людини, під час якого обмінялися досвідом та думками стосовно сучасних викликів адвокації прав людини та правозахисного руху.

Про це повідомили сьогодні, 1 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Міжнародний форум, який зібрав у Львові близько 100 фахівців у сфері прав людини, – це перший етап масштабного проекту «Школи права УКУ», наступним кроком якого стане сертифікатна програма з адвокації прав людини».

А ректор Українського католицького університету Богдан Прах зазначив під час відкриття форуму: «Нам потрібно робити все, щоб ми жили у країні, де людина є центральною точкою діяльності усіх органів. І ми, університет, докладаємо усіх зусиль, щоб у нашій діяльності бачити цю найголовнішу точку – людину. І Вас до цього заохочую».

Серед спікерів форуму були незалежний міжнародний експерт із захисту прав та свобод щодо обробки персональних даних Марі Жорж, міжнародний експерт із захисту довкілля, Дмитро Третьяков, «non-judicial reporter», керівник відділу Секретаріату Європейського суду з прав людини Ів Ладор і керівник антикорупційної групи реанімаційного пакету реформ Олександр Лємєнов та інші фахівці у сфері адвокації прав людини. Участь у форумі взяв також керівник секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Богдан Крикливенко, який запевнив: «Рівень розуміння і сприйняття прав людини і основоположних свобод у суспільстві досить низький і, відповідно, викривлене розуміння багатьох базових речей. Такий майданчик, як цей форум, обов’язково повинен призвести до підвищення рівня обізнаності людей».

Організатори планують зробити цей захід традиційним. Директор «Школи права УКУ» Іван Городиський розповів: «Ми хочемо продовжити форум, фокусуючись на інших актуальних тематиках у сфері захисту прав людини, які, на жаль, за тих чи інших причин часто залишаються осторонь. Наприклад, мистецтво і права людини та яким чином через мистецтво можна промоціювати права людини, бізнес та права людини», - 

«Форум адвокації прав людини організовує  Школа права Українського Католицького Університету за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Партнери Форуму: Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля», ГО «Львівський центр міжнародного права та прав людини», АО «Матвіїв і партнери» та Відділення Асоціації правників України у Львівській області», – повідомили також сьогодні, 1 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу