«AIESEC» організувала для львівських школярів англомовний табір

11:30 6 червня 2017 р.

Навчання проводитимуть іноземні стажери, які приїдуть з різних куточків світу.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 6 червня: «Міжнародна молодіжна організація «AIESEC» у Львові організовує в рамках освітнього проекту «Світ без кордонів» для школярів літній англомовний табір «Step by Step» («Крок за кроком»). З 12 червня до 15 липня учнів віком від восьми до 16 років матимуть змогу весело і цікаво, інтерактивно попрактикувати свою англійську у такому таборі. Навчання проводитимуть іноземні стажери, які приїдуть з різних куточків світу до Львова».

«Як розповідають організатори, «World without borders» – це освітній проект, що підтримує четверту Ціль сталого розвитку ООН «Якісна освіта». Проект організовує табір «Step by Step» («Крок за кроком») з метою розвитку учнів та їх потенціалу. Діти матимуть змогу значно покращити англійську мову, поспілкуватись із стажерами з різних країн світу, знайти нових друзів та познайомитись з традиціями різних культур», – запевнили у міськраді.

Одна з постійних учасниць табору розповіла: «Не один раз проводила у цьому таборі своє літо. Це чудовий спосіб весело та з користю провести вільний час, значно покращити рівень розмовної англійської та знайти друзів не тільки у своєму місті, а й з різних куточків світу. Веселі рухливі ігри, пізнавальні презентації та дискусії на актуальні теми – це те, що потрібно для дитини, яка не хоче марнувати час за комп’ютером».

«За детальною інформацією звертайтесь до організатора проекту – Вікторії Салиги (vvsalyga@gmail.com, тел.: 0661002801)», – повідомили також сьогодні, 6 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу