«AIESEC» організувала для львівських школярів англомовний табір

11:30 6 червня 2017 р.

Навчання проводитимуть іноземні стажери, які приїдуть з різних куточків світу.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 6 червня: «Міжнародна молодіжна організація «AIESEC» у Львові організовує в рамках освітнього проекту «Світ без кордонів» для школярів літній англомовний табір «Step by Step» («Крок за кроком»). З 12 червня до 15 липня учнів віком від восьми до 16 років матимуть змогу весело і цікаво, інтерактивно попрактикувати свою англійську у такому таборі. Навчання проводитимуть іноземні стажери, які приїдуть з різних куточків світу до Львова».

«Як розповідають організатори, «World without borders» – це освітній проект, що підтримує четверту Ціль сталого розвитку ООН «Якісна освіта». Проект організовує табір «Step by Step» («Крок за кроком») з метою розвитку учнів та їх потенціалу. Діти матимуть змогу значно покращити англійську мову, поспілкуватись із стажерами з різних країн світу, знайти нових друзів та познайомитись з традиціями різних культур», – запевнили у міськраді.

Одна з постійних учасниць табору розповіла: «Не один раз проводила у цьому таборі своє літо. Це чудовий спосіб весело та з користю провести вільний час, значно покращити рівень розмовної англійської та знайти друзів не тільки у своєму місті, а й з різних куточків світу. Веселі рухливі ігри, пізнавальні презентації та дискусії на актуальні теми – це те, що потрібно для дитини, яка не хоче марнувати час за комп’ютером».

«За детальною інформацією звертайтесь до організатора проекту – Вікторії Салиги (vvsalyga@gmail.com, тел.: 0661002801)», – повідомили також сьогодні, 6 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу