Міський голова Львова призначив своїм радником студентського мера

15:40 23 листопада 2016 р.


Фото: зі сторінки «Студентська рада Львова» в інтернет-мережі «Facebook»

Руслан Сагановський анонсував «формування потужної команди».

У прес-службі ЛМР повідомили в середу, що сьогодні, 23 листопада, новий студентський мер Львова Руслан Сагановський отримав посвідку позаштатного радника міського голови з питань студентського самоврядування. Він також анонсував: «Нашими подальшими діями будуть формування потужної команди, формування представників вищих навчальних закладів в студентській раді Львова. Це є аналіз, це є ідеї нові, це є потужна команда з працівників, з активістів, для того щоб запустити рушій того, що ми показуємо місту, що ми є».

Руслан Сагановський також запевнив: «А фінанси з міського бюджету будуть спрямовані на покращення студмістечок. Це буде спільне фінансування вищих навчальних закладів та Львівською міською радою».

У прес-службі ЛМР повідомили також, що студентський мер Сагановський Руслан Миронович народився 11 квітня 1995 року у Львові, в якому закінчив у 2013 році середню загальноосвітню школу №95, у якій був головою учнівського самоврядування. А з вересня 2013 року навчається на факультеті міжнародних відносин Львівського Національного університету імені Івана Франка. Наразі – на четвертому курсі. А з вересня 2016 року він – ще й на заочній формі навчання юридичного факультету Львівського Національного університету імені Івана Франка.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу