Міноборони розглядає питання про розширення львівської військової академії

17:18 19 липня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Степан Полторак представив проект постанови Кабінету міністрів України про реорганізацію військово-навчальних підрозділів вищих навчальних закладів.

Сьогодні, 19 липня, під час засідання уряду міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак, представив проект постанови Кабінету міністрів України про реорганізацію військово-навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, розроблений з метою оптимізації мережі військово-навчальних підрозділів вищих навчальних закладів та необхідний для збільшення обсягів підготовки офіцерів для Збройних Сил України. Зокрема, цим проектом передбачається реорганізація факультету військової підготовки Національно технічного університету «Харківський політехнічний інститут» шляхом перетворення його в «Інститут танкових військ» зазначеного університету.

Степан Полторак запевнив: «Ця постанова уряду жодним чином не впливає на рівень, статус, набір та фінансування Національної академії сухопутних військ» 

Окрім цього, очільник вітчизняного оборонного відомства повідомив, що у міністерстві оборони сьогодні розглядається питання щодо відкриття ліцею в Червонограді. Також, в рамках реорганізації, подальшої долі факультету Кам’янець-Подільського національного університету та можливості його передачі до складу Національної академії сухопутних військ.

Міністр оборони вважає: «Таке рішення дасть можливість якісно готувати танкістів та офіцерів для Збройних Сил України». 

Про це повідомили сьогодні, 19 липня, на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу