Міністр оборони завітав у Львові до академії привітати курсантів і викладачів

12:00 1 вересня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Генерал армії України Степан Полторак запевнив: «Сьогодні бюджет академії достатній, щоб забезпечити ефективну підготовку майбутніх офіцерів».

У п’ятницю, 1 вересня, міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак, привітав під час робочої поїздки на Львівщину курсантів і викладачів Національної академії сухопутних військ із початком навчального року. Керівник військового відомства наголосив при цьому: «З початку бойових дій на сході країни молоді хлопці, випускники академії та військовослужбовці, які проходили тут службу, захищали свою землю. Майже тисячу військовослужбовців, які проходять службу тут є учасниками АТО, триста військовослужбовців відзначені державними нагородами, дев’ять із них стали Героями України, 54 отримали нагороди посмертно. І зараз у строю – мужні, дорослі обличчя».

Міністр оборони також підкреслив: «Тільки цього року до академії поступило 200 військовослужбовців, які є учасниками бойових дій на сході країни. Викладачі, які навчають і виховують майбутніх офіцерів, брали участь у бойових діях. В академії створено й щодня покращуються усі умови для навчання. По усій Україні близько п’яти тисяч курсантів-першокурсників приступили до навчань. Це мужні люди, які для себе прийняли рішення, що немає важливішого завдання, ніж захист України.».

Степан Полторак  також зазначив: «Від вашого успішного навчання залежить майбутнє життя ваших підлеглих, виконання бойових завдань, ваше особисте життя. У навчанні перевага надаватиметься практичним заняттям, які будуть головною формою підготовки і мають бути основані на досвіді, отриманому під час ведення бойових дій в районі проведення АТО».

Міністр оборони також наголосив: «Ми заплатили надзвичайно високу ціну за цей досвід і не маємо права допускати помилки, які робились раніше. Сьогодні бюджет академії достатній, щоб забезпечити ефективну підготовку майбутніх офіцерів. Вірю, що у строю справжні патріоти і всі ми розуміємо, що якщо ми одягли форму і якщо присягали на вірність народові України, то ми маємо завершити ту справу, заради чого нас виховували і вчили, заради чого нас цінує та забезпечує держава — захистити рідну країну!»

Про це повідомили сьогодні, 1 вересня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

14:55 2 грудня 2020 р.

Месенджер і вайбер на Львівщині виключать з навчального процесу

Усі вчителі та діти в навчальному закладі мають працювати на єдиній електронній платформі. Це забезпечить синхронність та полегшить технічне забезпечення навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу