Міністр оборони відкрив на Львівщині потужний центр імітаційного моделювання

16:45 15 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Степан Полторак запевнив, що центр імітаційного моделювання на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки забезпечуватиме якісну підготовку армії до нових викликів в сучасних умовах.

У п’ятницю, 15 вересня, міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак, взяв під час робочої поїздки на Львівщину участь у відкритті Центру імітаційного моделювання на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Керівниу військового відомства зазначив при цьому: «Одним із головних завдань, щодо реформування, яке стоїть перед Збройними Силами України – це створення інфраструктури, яка забезпечуватиме якісну підготовку армії до нових викликів в сучасних умовах. Мета реформування Збройних Сил України – це професіоналізація, яка практично неможлива без гарно підготовленої, інфраструктури і навчально-матеріальної бази». 

Міністр також наголосив: «Центр імітаційного моделювання бойових дій вже почав працювати в ході проведення українсько-американських командно-штабних навчань «Rapid Trident-2017», які зараз проходять в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Центр є одним із найпотужніших в Східній Європі. На його базі будуть проходити підготовку підрозділи, штаби, органи управління Збройних Сил України, а також наші закордонні партнери».

Степан Полторак також запевнив: «З початку збройної агресії Росії проти України Збройні Сили активно розпочинали здійснювати підготовку за стандартами Альянсу. Наприкінці минулого й на початку цього року ми перейшли на новий формат співпраці з нашими закордонними партнерами і приступили до підготовки підрозділів, штабів і органів управління. Центр імітаційного моделювання унікальний тим, що в ході планування прийняття рішення, організація, та виконання контролю проведення навчань, відбувається залучення командирів різних ланок».

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу