Міністр оборони відкрив на Львівщині потужний центр імітаційного моделювання

16:45 15 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Степан Полторак запевнив, що центр імітаційного моделювання на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки забезпечуватиме якісну підготовку армії до нових викликів в сучасних умовах.

У п’ятницю, 15 вересня, міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак, взяв під час робочої поїздки на Львівщину участь у відкритті Центру імітаційного моделювання на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Керівниу військового відомства зазначив при цьому: «Одним із головних завдань, щодо реформування, яке стоїть перед Збройними Силами України – це створення інфраструктури, яка забезпечуватиме якісну підготовку армії до нових викликів в сучасних умовах. Мета реформування Збройних Сил України – це професіоналізація, яка практично неможлива без гарно підготовленої, інфраструктури і навчально-матеріальної бази». 

Міністр також наголосив: «Центр імітаційного моделювання бойових дій вже почав працювати в ході проведення українсько-американських командно-штабних навчань «Rapid Trident-2017», які зараз проходять в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Центр є одним із найпотужніших в Східній Європі. На його базі будуть проходити підготовку підрозділи, штаби, органи управління Збройних Сил України, а також наші закордонні партнери».

Степан Полторак також запевнив: «З початку збройної агресії Росії проти України Збройні Сили активно розпочинали здійснювати підготовку за стандартами Альянсу. Наприкінці минулого й на початку цього року ми перейшли на новий формат співпраці з нашими закордонними партнерами і приступили до підготовки підрозділів, штабів і органів управління. Центр імітаційного моделювання унікальний тим, що в ході планування прийняття рішення, організація, та виконання контролю проведення навчань, відбувається залучення командирів різних ланок».

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу