Міністр оборони нагородив кращих офіцерів, працівників і курсантів львівської академії

13:30 1 вересня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Генерал армії України Степан Полторак вручив кращим офіцерам, працівникам і курсантам Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, відомчі відзнаки й цінні подарунки.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили сьогодні, 1 вересня: «Привітати майбутніх офіцерів та їхніх наставників із початком нового навчального року до видового військового вишу завітали міністр оборони України – генерал армії України Степан Полторак, заступник міністра оборони –  генерал-майор Олег Шевчук, командувач Сухопутних військ Збройних Сил України – генерал-лейтенант Сергій Попко, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, міський голова Львова Андрій Садовий, директор департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики міністерства оборони України – генерал-майор Микола Садовський, керівники силових відомств на Львівщині, представники громадськості та духовенства. Після урочистого підняття Державного Прапора України та Прапора Сухопутних військ ЗСУ міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак, наголосив на тому, що Національна академія сухопутних військ є гордістю міста Лева, гордістю України і великою надією Сухопутних військ».

Міністр оборони також звернув увагу на те, що курсантські лави значно подорослішали, адже в строю сьогодні стоять не лише вчорашні школярі, але й досвідчені воїни – учасники АТО. Звертаючись до курсантів, хенерал армії України Степан Полторак підкреслив: «Для сьогоднішніх вихованців начального закладу головним, власне, є навчання. Ви повинні розуміти, що після завершення навчання від того, наскільки ви будете готові, залежатиме життя ваших підлеглих, результат виконання бойових завдань і ваше особисте життя. Завданням для всіх викладачівє не стільки теоретичні заняття, скільки практична підготовка. Кожен майбутній офіцер повинен вміти приймати рішення, відчувати відповідальність за нього. Практичні заняття мають бути головною формою підготовки. Водночас, ці заняття повинні ґрунтуватись на бойовому досвіді, здобутому впродовж останніх трьох років. Адже ми, на жаль, заплатили за нього надзвичайно високу ціну».

Користуючись нагодою, генерал армії України Степан Полторак нагородив кращих офіцерів, працівників та курсантів вишу відомчими відзнаками та цінними подарунками. Від імені курсантів академії до усіх присутніх звернувся учасник Антитерористичної операції, нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни», відмінник навчання курсант Віталій Цуньовський, який, зокрема, запевнив, що сьогоднішні вихованці начального закладу будуть гідними послідовниками слави мужніх та відданих військовому обов’язку випускників академії.

Курсантів та їхніх наставників з нагоди початку нового навчального року благословив на добре навчання голова Центру військового капеланства Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви, настоятель гарнізонного храму святих Апостолів Петра і Павла отець Степан Сус. Після цього міністр оборони України урочисто передав символічний ключ до знань та залікову книжку курсанта Національної академії сухопутних військ першокурсникам Сергію Бабичу, Михайлу Сможанику, Владиславі Корнійчук та Олександру Кушніру.

Після проходження особового складу академії урочистим маршем генерал армії України Степан Полторак поспілкувався із науково-педагогічними працівниками вишу. Він, зокрема, побажав їм подальшого професійного розвитку та висловив сподівання, що завдяки їхній копіткій праці виш і далі буде надійною кузнею висококваліфікованих кадрів для ЗСУ.

Після завершення урочистостей першу лекцію для науково-педагогічного складу вишу прочитав командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Попко. Він окреслив сучасний стан Сухопутних військ та розставив основні акценти у підготовці офіцерів для цього виду Українського війська.

Перебуваючи у стінах Національної академії сухопутних військ, міністр оборони України, інші представники оборонного відомства та командування ЗСУ відвідали оновлену курсантську їдальню, де з сьогоднішнього дня стартувала принципово нова, суттєво вдосконалена система харчування особового складу. Високоповажні гості на власні очі побачили можливості нового кухонного устаткування, сформованого алгоритму приготування їжі, подачі її безпосередньо на курсантські стіл, а також залишили схвальні відгуки про виконані керівництвом академії заходи щодо вдосконалення інфраструктури вишу та налагодження курсантського побуту.

Про це повідомили сьогодні, 1 вересня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували відео- та фоторепортажі з цього вищого навчального закладу.

dailylviv.com

До теми

10:17 22 січня 2022 р.

Який чохол вибрати для iPad Pro 12.9?

Останній iPad Pro - це найкращий планшет, який можна купити завдяки швидкості його чіпа M1 і якості дисплея Liquid Retina.

Рубрика: Наука і техніка

13:23 21 січня 2022 р.

Коронавірус: у Львові назвали дату, коли розпочнеться дистанційне навчання в школах і позашкіллі

У Львові з понеділка, 24 січня, учні 5-11 класів через ріст захворювання на COVID перейдуть на дистанційну форму навчання. Вона триватиме два тижні.

Рубрика: Наука і техніка

15:38 18 січня 2022 р.

Що особливого в автомобілях Toyota Yaris Cross Hybrid 2021 року

Стильний дизайн, якісне оздоблення, потужні двигуни та безліч сучасних функцій безпеки – це лише деякі причини, чому вас може зацікавити гібридна версія Тойота Яріс Крос.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу