Мінімальна зарплата вчителів становитиме 5266 гривень, – міністр

09:45 4 листопада 2016 р.

Міністр соціальної політики Андрій Рева запевнив під час позачергового засідання уряду, що, за його словами, «гроші є у реальній економіці».

Мінімальна заробітна плата вчителя без категорії з 1 січня 2017 року складатиме 5266 гривень. Про це міністр соціальної політики Андрій Рева заявив під час засідання уряду.

Дослівно ж він зазначив: «Заробітна плата вчителя, завдяки нашому рішенню, розпочинається з 10-го тарифного розряду. Не зі 6-го, не з 7-го, не з 8-го, як це було раніше, а з 10-го. Якщо вона у 2016 році становила 3385 гривень, то мінімальна заробітна плата вчителя без категорії з 1 січня 2017 року складатиме 5266 гривень. Це реальність. І нам не треба запускати верстат і друкувати гроші, щоб це зробити, Ці гроші є у реальній економіці».

Про це повідомили на «Громадському телебаченні».

dailylviv.com

До теми

12:25 21 липня 2021 р.

3000 кв метрів на вул. Князя Романа у Львові перетворять на інноваційний науковий парк

Інноваційний науковий парк Львівської політехніки, за адресою - вулиця Князя Романа у Львові, є найбільшим розвитковим проєктом, який фінансується цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. І його реалізація вже стартувала. Наразі у приміщенні на понад 3000 квадратних метрів тривають демонтажні роботи та збільшують потужність електромереж.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу