Мережа 4G є у 85% населених пунктів Львівської області

12:24 29 квітня 2021 р.

Уряд вимагає цього року додати ще 5-10 відсотків.

Львівська область стала однією з перших в Україні, де зв’язок 4G покрив територію ще й шляхом використання частоти LTE900. 

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.  

Це дозволило суттєво розширити покриття 4G і підключити його навіть у малих населених пунктах. Таким чином, ще понад 39 000 жителів Львівської області тепер можуть користуватися перевагами сучасних мобільних технологій для підприємництва, здобуття освіти, інтернет-спілкування тощо.

У зв’язку з отриманням ліцензій на впровадження в Україні 4 G зв’язку, відповідно до умов ліцензій, оператори стільникового зв’язку інтенсивно розгортали цю мережу. Тому минулого року і по теперішній час розвиток мережі відбувається у стандарті 4G. За цей час  підключили до неї ще 223 населених пунктів. На сьогодні зона покриття мережею 4G становить 85% населених пунктів області.

На 2021 рік оператори мобільного зв’язку мають виконати завдання уряду щодо надання послуг не менш ніж для 90% населення з відповідним збільшенням до 95% у 2022-2023 роках.

 

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу