«Марафон актуальних професій» охопив на Львівщині 4800 старшокласників

14:48 2 квітня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині завершився весняний «Марафон актуальних робітничих професій», який відбувався з 19 березня з ініціативи обласної служби зайнятості під гаслом «Живи і працюй в Україні».

Про це повідомили сьогодні, 2 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Організатори «Марафону актуальних робітничих професій» ставили за мету ознайомити шкільну молодь з особливостями роботи працівників різних сфер економіки, які користуються на регіональному ринку праці підвищеним попитом. Під час масового профорієнтаційного заходу учні загальноосвітніх шкіл мали змогу дізнатися про специфіку робітничих професій, освоївши які, можна баз проблем працевлаштуватися. Йшлося про швачок, кравців, кухарів, пекарів, кондитерів, офіціантів, продавців, водіїв електротранспорту, монтерів кабельного виробництва, електрогазозварників, столярів, перукарів, мулярів, малярів тощо».

«Загалом старшокласникам презентували  25 професій. А про перспективи працевлаштування хлопці та дівчата довідалися із виступів представників фірм і компаній, які мають потребу у персоналі, а також під час професіографічних екскурсій на виробництво», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Участь у «Марафоні» актуальних професій взяли 4800 старшокласників Львівщини, освітні послуги їм презентувала 68 навчальних установ, на зустріч з молоддю завітали представники 89 фірм і компаній, які окреслили умови праці, вимоги до потенційних працівників і зарплатні пропозиції. Майбутні випускники побували на 59 підприємствах, де ознайомилися з технологічним процесом, оглянули сучасне устаткування, поспілкувалися з виробничниками, які пов’язали трудову діяльність із тим чи іншим актуальним ремеслом», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Завершився «Марафон» актуальних професій пізнавально-розвиваючими дійствами, що відбулися у Львівському міському центрі зайнятості. У холі Будинку праці вихованці семи професійно-технічних училищ провели для понад 600 старшокласників майстер-класи з декорування пряників, сервірування столу, виготовлення коктейлів, художнього накладання шпаклівки. З цікавістю юні відвідувачі спостерігали за роботою майстра-перукаря, столяра, оператора з обробки інформації та програмного забезпечення, штукатура, слухали повчальні історії про шлях до професії своєї мрії, виступи представників училищ, які запрошували майбутніх абітурієнтів на навчання, а також працівників компаній, які пропонували працевлаштування за тим чи іншим фахом. Отримавши нові знання про світ професій, 100 учнів пройшли тестування з метою професійного самовизначення, а 120 взяли участь у тематичних вікторинах, іграх і забавах, наповнених цікавим і корисним змістом», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 12 жовтня 2021 р.

Платформа Маркетплейс: у Львові розкажуть про її можливості для провайдерів, влади та ГО (відео)

Сьогодні, 12 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі - круглий стіл на тему: "Платформа «Маркетплейс». Можливості для провайдерів послуг, влади та гранти на оргрозвиток для громадських організацій".

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу