Майже по мільйону гривень - на кабінет хімії та фізики: що це буде

13:05 31 березня 2021 р.

Майже чотири десятки шкіл області отримали фінансування для облаштування сучасних кабінетів хімії та фізики.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.

На доручення очільника області з обласного бюджету виділено  36,6 млн грн  для  оснащення 39 кабінетів у закладах загальної середньої освіти області із залученням інформаційно-комунікаційних технологій.

Відомо, що STEM-освіта допомагає опанувати «навички ХХІ століття» та створює фундамент для професій майбутнього.

«Торік на STEM-освіту місцевим бюджетам з державного виділено 82,3 млн гривень. Наприкінці року вдалося використати 27,3 млн грн за поставлені товари. Це дозволило оснастити 5 STEM-лабораторій та 45 кабінетів хімії, фізики, географії та математики», - розповів директор департаменту фінансів Олег Демків.

STEM-освіта – це напрям, у якому в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент та інноваційні технології.

«Нові кабінети для вивчення природничих наук без сумніву допоможуть вчителям створювати авторські програми з природничо-математичних наук, організовувати науково-дослідну та винахідницьку роботу з учнями. Сучасні підходи до вивчення матеріалу посприяє учням ще зі шкільної парти вчитися критичному мисленню та застосовувати нові знання для моделювання справжніх життєвих ситуацій», - наголосив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Нові кабінети фізики та хімії з’являться незабаром у майже двадцяти опорних закладах області, а також у ліцеях та гімназіях Львова, Дрогобича, Мостиської, Яворова тощо.

У нових кабінетах, школярі, збираючи робота чи розумну теплицю, засвоюватимуть відповідні знання з фізики чи біології, проводитимуть математичні розрахунки, отримуватимуть навички з проєктування, програмування та автоматизації. Крім того, розвивається інтегроване мислення, вдосконалюється  командна робота та комунікативні навички.

Зазначимо, Кабінет Міністрів України ухвалив Концепцію  розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти), реалізація якої передбачена до 2027 року

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу