Львів’янин Дмитро Резвой перетне на веслах Атлантику шляхом Колумба

16:32 19 червня 2015 р.


Фото: repost.com.ua

Наш земляк презентував проект власного трансатлантичного переходу на веслярському човні «Шляхом Колумба», який відбудеться у листопаді 2016 року.

Львів’янин Дмитро Резвой планує перетнути Атлантику за маршрутом легендарної експедиції Колумба (5500 кілометрів), послуговуючись не вітрилом і силою вітру, а веслами і силою власних рук. Він також розповів: «Для цього переходу будую човен власної конструкції і в цьому мені дуже допомагає досвід батька Павла Резвого, за плечима якого вже переходи через два океани – Атлантичний та Індійський. З таким наставником в мене немає сумнівів в успішності всього проекту».

Ініціативою Дмитра вже зацікавилося «Товариство океанських веслярів» («The Ocean Rowing Society» та суднобудівна компанія, на верфях якої закладений човен Дмитра. Це не дивно – сімейне захоплення Резвих набуло неабиякого розголосу у Великій Британії та світі.

Один з найвпливовіших журналів для мандрівників «ExplorersWeb» двічі називав батька Дмитра – Павла Резвого – людиною року. «Книга рекордів Гіннесса» теж двічі визнавала його рекордсменом. «Тоді, – згадує Дмитро, – довелося робити човен  для батька практично «на коліні», але досвід був набутий  величезний. Сподіваюсь він нам стане у пригоді. Після Атлантики планую перехід  через Тихий океан. Якщо піде все як задумано,  жоден  з чемпіонських рейтингів в океанському веслуванні не залишиться не побитим!».

Про це повідомили сьогодні, 19 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу