Львів’янин демонструє колекцію із сотні комп'ютерів

16:45 3 вересня 2017 р.


Фото: 5.ua

Інженер-програміст влаштував музей у своїй квартирі.

Інженер-програміст зібрав за 10 років колекцію із сотні різноманітних комп'ютерів. Його найдавнішому експонату – майже 40 років. Усю техніку вінпоки що тримає вдома, однак планує облаштувати у Львові експозицію для всіх охочих 

Зокрема Микола Щербина демонструє ексклюзивні екземпляри своєї колекції. Серед них – калькулятор «Іскра 1122» та ноутбук зразка 1985 року. Впродовж десяти років він зібрав близько 100 комп'ютерів різних поколінь.

Інженер-програміст розповів: «Купую по оголошеннях, на аукціонах. В мене є комп’ютери різні, від кінця 70 років до початку 90. Виробництва як українського,колишнього Радянського союзу так і виробництва інших країн, Сполучених Штатів, Великобританії, Німеччини. Намагаюся підтримувати все в робочому стані».

Любов до техніки колекціонеру передав його батько. А тепер у догляді за експозицією Миколі допомагає вже його син.Уся колекція у кімнаті вже не вміщується. Власник мріє створити музей інновацій, в якому презентуватимуть його колекцію.

Про це повідомили сьогодні, 3 вересня, на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

14:55 2 грудня 2020 р.

Месенджер і вайбер на Львівщині виключать з навчального процесу

Усі вчителі та діти в навчальному закладі мають працювати на єдиній електронній платформі. Це забезпечить синхронність та полегшить технічне забезпечення навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу