Львів’янин демонструє колекцію із сотні комп'ютерів

16:45 3 вересня 2017 р.


Фото: 5.ua

Інженер-програміст влаштував музей у своїй квартирі.

Інженер-програміст зібрав за 10 років колекцію із сотні різноманітних комп'ютерів. Його найдавнішому експонату – майже 40 років. Усю техніку вінпоки що тримає вдома, однак планує облаштувати у Львові експозицію для всіх охочих 

Зокрема Микола Щербина демонструє ексклюзивні екземпляри своєї колекції. Серед них – калькулятор «Іскра 1122» та ноутбук зразка 1985 року. Впродовж десяти років він зібрав близько 100 комп'ютерів різних поколінь.

Інженер-програміст розповів: «Купую по оголошеннях, на аукціонах. В мене є комп’ютери різні, від кінця 70 років до початку 90. Виробництва як українського,колишнього Радянського союзу так і виробництва інших країн, Сполучених Штатів, Великобританії, Німеччини. Намагаюся підтримувати все в робочому стані».

Любов до техніки колекціонеру передав його батько. А тепер у догляді за експозицією Миколі допомагає вже його син.Уся колекція у кімнаті вже не вміщується. Власник мріє створити музей інновацій, в якому презентуватимуть його колекцію.

Про це повідомили сьогодні, 3 вересня, на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

15:38 18 січня 2022 р.

Що особливого в автомобілях Toyota Yaris Cross Hybrid 2021 року

Стильний дизайн, якісне оздоблення, потужні двигуни та безліч сучасних функцій безпеки – це лише деякі причини, чому вас може зацікавити гібридна версія Тойота Яріс Крос.

Рубрика: Наука і техніка

11:28 13 січня 2022 р.

У частині шкіл Львова відновили навчання

Після вчорашнього повідомлення про замінування, сьогодні, 13 січня, школи Львівської міської територіальної громади повернулось до навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу