Львів’янин демонструє колекцію із сотні комп'ютерів

16:45 3 вересня 2017 р.

  • 0


Фото: 5.ua

Інженер-програміст влаштував музей у своїй квартирі.

Інженер-програміст зібрав за 10 років колекцію із сотні різноманітних комп'ютерів. Його найдавнішому експонату – майже 40 років. Усю техніку вінпоки що тримає вдома, однак планує облаштувати у Львові експозицію для всіх охочих 

Зокрема Микола Щербина демонструє ексклюзивні екземпляри своєї колекції. Серед них – калькулятор «Іскра 1122» та ноутбук зразка 1985 року. Впродовж десяти років він зібрав близько 100 комп'ютерів різних поколінь.

Інженер-програміст розповів: «Купую по оголошеннях, на аукціонах. В мене є комп’ютери різні, від кінця 70 років до початку 90. Виробництва як українського,колишнього Радянського союзу так і виробництва інших країн, Сполучених Штатів, Великобританії, Німеччини. Намагаюся підтримувати все в робочому стані».

Любов до техніки колекціонеру передав його батько. А тепер у догляді за експозицією Миколі допомагає вже його син.Уся колекція у кімнаті вже не вміщується. Власник мріє створити музей інновацій, в якому презентуватимуть його колекцію.

Про це повідомили сьогодні, 3 вересня, на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка

15:46 26 березня 2020 р.

Мобільний застосунок контролюватиме місцезнаходження хворих на коронавірус

За тиждень можна буде отримувати сповіщення про можливий контакт з хворими через мобільний застосунок Дія, а самоізольовані громадяни - замовляти продукти чи ліки онлайн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу