Львів’яни попрощалися з відомою мовознавицею

17:30 23 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 23 серпня, у Львові прощалися з відомою мовознавицею Наталією Хобзей.

Про це повідомили в четвер, 23 серпня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Наталія Хобзей була дружиною заступника міністра освіти України Павла Хобзея. Мовознавиця померла, у вівторок, 21 серпня, на 54 -му році життя. Наталію Хобзей поховали на Личаківському кладовищі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям».

«Наталія Хобзей закінчила філологічний факультет Львівського університету імені Івана Франка й написала понад 100 наукових праць, що стосуються діалектології, лексики та етнолінгвістики. Наталія Хобзей також активно займалась розвитком українською мови за кордоном. Зокрема, вона налагоджувала співпрацю з науковцями Польщі, Словаччини, Угорщини, Австрії, США, Німеччини, Болгарії, Росії, Білорусі. Львівська мовознавця була редакторкою наукових вісників та головою мовознавчої комісії Наукового товариства імені Шевченка, членкинею етнолінгвістичної та діалектологічної комісій Міжнародного комітету славістів, членкинею редколегії серійних видань у Польщі «Gwary dziś» і «Studia Łomżyńskie», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу