Львів'яни подарували одеським ліцеїстам більше тисячі книг

15:28 29 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Майбутніх флотських офіцерів радо зустріли у навчальних закладах, громадських організаціях і закладах культури нашого міста.

«Вихованці Одеського Військово-морського ліцею отримали у Львові понад тисячу книжок для бібліотеки», – повідомили сьогодні, 29 лютого, в міністерстві оборони України, де також розповіли подробиці:

«20 вихованців одеського Військово-морського ліцею відвідали місто Львів. Майбутніх флотських офіцерів радо зустріли у навчальних закладах, громадських організаціях, закладах культури та на обласному телебаченні.

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного наймолодші представники вітчизняного флоту разом із вихованцями Львівського військового ліцею імені Героїв Крут вшанували пам’ять випускників вишу, які загинули під час виконання завдань у зоні проведення АТО. Після цього ліцеїсти ознайомилися з навчально-матеріальною базою академії, перевірили свої навички на тренажерних комплексах та виконали стрільби зі стрілецької зброї у тирі.

Вищі навчальні заклади Львова, небайдужі люди та волонтери, знаючи, що через вимушену передислокацію із тимчасово окупованого Севастополя до Одеси навесні 2014 року ліцей відтворює свою матеріально-технічну базу практично з нуля, зібрали для навчального закладу книги з історії, географії, літератури та культури. Тільки один Львівський національний університет імені Івана Франка зібрав для ліцею понад 300 україномовних видань. Загалом Військово-морському ліцею передали більше тисячі книг.

Супроводжуючий вихованців під час поїздки заступник начальника Військово-морського ліцею, капітан 2-го рангу Олег Селезько, від імені командування ВМС і навчального закладу подякував львів’янам за теплу зустріч, допомогу у військово-патріотичному вихованні одеських ліцеїстів, духовну опіку та сприяння в організації поїздки. Військові моряки передали львів’янам прапори ВМС ЗС України, атрибутику на військово-морську тематику та розповіли про військово-морський ліцей та умови вступу до нього. Планується, що у вересні цього року вихованці Львівського військового ліцею імені Героїв Крут здійснять «візит у відповідь» до Одеси».

Про це повідомили сьогодні, 29 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж відвідин ліцехстами Львова.

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу