Львів’яни передали на Донеччину книги й запрошення

11:28 17 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: Тарас Грень

Учні Львівської середньої школи №49 написали своїм ровесникам у Соледарі десятки листів.

Як повідомив сьогодні, 17 листопада, «Щоденному Львову», підполковник Тарас Грень з регіонального медіа-центру Міноборони, офіцери української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін на сході України вже передали листи й малюнки львівських школярів із побажаннями та запрошеннями в гості учням молодших класів школи №13 міста Соледар на Донеччині. А педагог Христина Стасів запевнила: «Коли виникла ідея написати такі листи, то всі наші діти підхопили її з великим ентузіазмом. Ми навмисно не ставили їм завдання, що малювати і писати. Хотіли, щоб все йшло від їх дитячого сердечка. І направду все вийшло дуже гарно! Дякуємо класним керівникам Світлані Калник, Наталі Паньків, Оксані Лавренчук, Любові Чумак».   

Крім листів, активісти львівського волонтерського об’єднання «Книжкова сотня», яке очолює Наталка Швагуляк, підготували для учнів Донбасу книги з історії України й художні твори як сучасних українських письменників, так і класиків національної літератури. Своєю чергою, учні й викладацький склад Соледарської школи подякували львів’янам за такий приємний і дуже потрібний їм подарунок.

Адже тут дуже не вистачає україномовної літератури. А особливо – сучасних авторів. Відтак, Тарас Грень сподівається, що його повідомлення прочитають Українські письменники і зголосяться оновити шкільні бібліотеки Донбасу своїми творами.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини