Львів’яни передали на Донеччину книги й запрошення

11:28 17 листопада 2016 р.


Фото: Тарас Грень

Учні Львівської середньої школи №49 написали своїм ровесникам у Соледарі десятки листів.

Як повідомив сьогодні, 17 листопада, «Щоденному Львову», підполковник Тарас Грень з регіонального медіа-центру Міноборони, офіцери української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін на сході України вже передали листи й малюнки львівських школярів із побажаннями та запрошеннями в гості учням молодших класів школи №13 міста Соледар на Донеччині. А педагог Христина Стасів запевнила: «Коли виникла ідея написати такі листи, то всі наші діти підхопили її з великим ентузіазмом. Ми навмисно не ставили їм завдання, що малювати і писати. Хотіли, щоб все йшло від їх дитячого сердечка. І направду все вийшло дуже гарно! Дякуємо класним керівникам Світлані Калник, Наталі Паньків, Оксані Лавренчук, Любові Чумак».   

Крім листів, активісти львівського волонтерського об’єднання «Книжкова сотня», яке очолює Наталка Швагуляк, підготували для учнів Донбасу книги з історії України й художні твори як сучасних українських письменників, так і класиків національної літератури. Своєю чергою, учні й викладацький склад Соледарської школи подякували львів’янам за такий приємний і дуже потрібний їм подарунок.

Адже тут дуже не вистачає україномовної літератури. А особливо – сучасних авторів. Відтак, Тарас Грень сподівається, що його повідомлення прочитають Українські письменники і зголосяться оновити шкільні бібліотеки Донбасу своїми творами.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу