Львів’яни передали діаспорі прапор захисників України

17:40 8 травня 2018 р.

  • 0
  • 948


Фото: mil.gov.ua

У 58-му Будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія – учні однієї зі львівських шкіл передали своїм одноліткам у Великій Британії український прапор.

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Почесну місію доставити український національний символ випала нагода представникам благодійного фонду «Сумна Квітка» Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО. Український прапор, підписаний військовослужбовцями Збройних Сил України, отримають діти з української діаспори, які навчаються у школі імені Володимира Великого у британському місті Ковентрі!.

Учень четвертого класу, десятирічний Артем Шевчук розповів про те, як він разом із батьками перебував із волонтерською місією у Приазов’ї: «Нас запросили до себе наші воїни, які боронять Україну на Приазов'ї. На околицях Широкиного нам подарували український прапор, який ми передаємо нашим друзям-волонтерам з Великої Британії. А ті, своєю чергою, передадуть його учням та викладачам української школи в Англії».

«Представниця благодійного фонду пані Станіслава зазначила, що українці у Британії постійно слідкують за новинами зі своєї Батьківщини. З перших днів збройної агресії українська громада активно допомагає землякам у боротьбі із загарбниками. Фінансова та матеріальна допомога діаспори спрямовується на підтримку різних аспектів. Зокрема, українці у Великій Британії піклуються про родини воїнів, які віддали своє життя за Україну», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж зі Львова.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 10 грудня 2018 р.

Міністр освіти проінспектувала навчально-практичний центр у Львові

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ознайомилася в понеділок, 10 грудня, з роботою нового навчально-практичного центру, відкритого в листопаді на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 384

14:15 7 грудня 2018 р.

Львівська міськрада дофінансує 11 приватних навчальних закладів

У п’ятницю, 7 грудня, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 432