Львів’яни передали діаспорі прапор захисників України

17:40 8 травня 2018 р.

  • 0
  • 732


Фото: mil.gov.ua

У 58-му Будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія – учні однієї зі львівських шкіл передали своїм одноліткам у Великій Британії український прапор.

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Почесну місію доставити український національний символ випала нагода представникам благодійного фонду «Сумна Квітка» Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО. Український прапор, підписаний військовослужбовцями Збройних Сил України, отримають діти з української діаспори, які навчаються у школі імені Володимира Великого у британському місті Ковентрі!.

Учень четвертого класу, десятирічний Артем Шевчук розповів про те, як він разом із батьками перебував із волонтерською місією у Приазов’ї: «Нас запросили до себе наші воїни, які боронять Україну на Приазов'ї. На околицях Широкиного нам подарували український прапор, який ми передаємо нашим друзям-волонтерам з Великої Британії. А ті, своєю чергою, передадуть його учням та викладачам української школи в Англії».

«Представниця благодійного фонду пані Станіслава зазначила, що українці у Британії постійно слідкують за новинами зі своєї Батьківщини. З перших днів збройної агресії українська громада активно допомагає землякам у боротьбі із загарбниками. Фінансова та матеріальна допомога діаспори спрямовується на підтримку різних аспектів. Зокрема, українці у Великій Британії піклуються про родини воїнів, які віддали своє життя за Україну», – поінформували також у прес-службі міністерства оборони України та опублікували фоторепортаж зі Львова.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:45 17 липня 2018 р.

На Львівщині відкрили три навчально-практичні центри

В облдержадміністрації запевнили: «Впродовж 2017-2018 навчального року на Львівщині відкрили три навчально-практичні центри професійно-технічної освіти – навчально-практичний центр інноваційного кравецтва, центр з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» та центр ІТ-технологій».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 408

12:10 16 липня 2018 р.

На Львівщині створять 26 інклюзивно-ресурсних центрів

В облдержадміністрації запевнили: «Станом на сьогодні в області створили 23 інклюзивно-ресурсні центри, на черзі – ще три, зокрема – у Львові, Трускавці й Мостиському районі».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 465

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу