Львів’яни отримали найбільше в Україні 200-бальних оцінок ЗНО

14:30 30 червня 2017 р.

У міськраді запевнили: «26 абітурієнтів здали у Львові ЗНО на 200 балів, що є найкращим показником в Україні».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 30 червня: «Випускники шкіл Львова продемонстрували успішні результати при складанні Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Зокрема, 26 абітурієнтів здали ЗНО на 200 балів, що є найкращим показником в Україні. Про це повідомила в.о. заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Галина Слічна».

Чиновник зазначила: «Ми маємо першу позицію в Україні за кількістю «200-бальників». У Львові 26 випускників здали ЗНО на 200 балів – це хлопці та дівчата з 12-ти навчальних закладів міста. В цілому в Україні дев’ятеро випускників склали ЗНО на 400 балів. З них четверо – випускники шкіл Львова. Четверо учнів в Україні здали ЗНО з української мови та літератури на 200 балів. Один з них – випускник гімназії «Престиж» зі Львова. Наші чотири «400-бальники» – це троє випускників львівського фізико-математичного ліцею та один випускник ЛНВК ім. Василя Стуса»

«За словами Галини Слічної, про остаточні результати можна буде говорити після проведення додаткової сесії Зовнішнього незалежного оцінювання, який пройде в липні», – поінформували також  сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу