Львів’яни отримали найбільше в Україні 200-бальних оцінок ЗНО

14:30 30 червня 2017 р.

У міськраді запевнили: «26 абітурієнтів здали у Львові ЗНО на 200 балів, що є найкращим показником в Україні».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 30 червня: «Випускники шкіл Львова продемонстрували успішні результати при складанні Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Зокрема, 26 абітурієнтів здали ЗНО на 200 балів, що є найкращим показником в Україні. Про це повідомила в.о. заступника міського голови Львова з гуманітарних питань Галина Слічна».

Чиновник зазначила: «Ми маємо першу позицію в Україні за кількістю «200-бальників». У Львові 26 випускників здали ЗНО на 200 балів – це хлопці та дівчата з 12-ти навчальних закладів міста. В цілому в Україні дев’ятеро випускників склали ЗНО на 400 балів. З них четверо – випускники шкіл Львова. Четверо учнів в Україні здали ЗНО з української мови та літератури на 200 балів. Один з них – випускник гімназії «Престиж» зі Львова. Наші чотири «400-бальники» – це троє випускників львівського фізико-математичного ліцею та один випускник ЛНВК ім. Василя Стуса»

«За словами Галини Слічної, про остаточні результати можна буде говорити після проведення додаткової сесії Зовнішнього незалежного оцінювання, який пройде в липні», – поінформували також  сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу