Львів’янам продемонстрували оновлену бронемашину «Дозор-Б» (відео, оновлено)

22:02 13 липня 2015 р.


Фото: Павло Паламарчук / «День»

Фахівці у стислий термін доробили бронетехніку, врахувавши всі побажання військових.

Львівський бронетанковий завод представив оновлений «Дозор-Б». Зі слів розробників, машині змінили конструкцію панелі приладів та вдосконалили електропроводку.

Броневик передадуть на випробування в польових умовах. Якщо все буде добре, завод обіцяє постачати «Дозори» для війська вже до кінця літа.

Створюються вони у співпраці з рядом підприємств Львівської області. Машина призначена для перевезення особового складу, засобів зв'язку, вантажів та установок озброєння легкого типу в умовах бойових дій.

Заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» Сергій Пінькас раніше в ефірі «5 каналу» повідомив, що ця одиниця техніки сьогодні майже втричі дешевша, аніж найдешевший іноземний аналог. Серійне виробництво панцирника легкого класу з колісною формулою 4×4 почалося у квітні. Перший екземпляр «Дозор-Б» особисто випробував Президент України Петро Порошенко.

Про це повідомив сьогодні, 13 липня, телевізійний «5 канал». натомість у прес-службі обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 13 липня, «Щоденному Львову»:

«Найближчим часом бронемашини «Дозор», виготовлені працівниками Львівського бронетанкового заводу та низки підприємств Львівщини, передадуть у Збройні сили України та у зону АТО. Про це повідомив у понеділок, 13 липня, генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов у Львові під час демонстрації військової техніки, яку виготовляє державне підприємство «Львівський бронетанковий завод».

За його словами, до кінця 2015 року буде передано ту кількість техніки, що запланували у Міністерстві оборони України. Він також розповів: «Цю техніку вже передають у Збройні сили України для випробувань. Ми плануємо до кінця літа провести випробування, а після цього перші серійні взірці передадуть міністерству оборони. Такий синтез взаємовідносин облдержадміністрації та підприємств «Укроборонпрому» справді дають позитивний ефект.Ця модель взаємин, яку ми вибудували, себе виправдовує».

Водночас голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив, що потужності Львівського бронетанкового заводу завантажені на 100 відсотків. Він також повідомив: «Ми підійшли до освоєння деяких виробництв на території Львівщини і сьогодні переходимо до освоєння металообробки, що є дуже важливою галуззю у виробництві. Також хотів би подякувати «Укроборонпрому» в особі пана Романа Романова за ці майже чотири тисячі виробів, що поступили в зону АТО. Ця продукція зберігає життя не одному солдатові, а також допомогає зупинити агресора на лінії зіткнення».

А генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Роман Романов також зазначив: «Ми привезли гроші в регіон, привезли замовлення та нові робочі місця. А Львівщина – один із найпрогресивніших регіонів України, і я вважаю, що команда Олега Синютки є однією з найінноваційніших у нашій державі».

За його словами, для «Укроборонпрому» на одному з підприємств Львівщини почали виготовляти сидіння для бронетехніки. Також у планах «Укроборонпрому» – співпраця з корпорацією «Електрон», що готова виробляти комплектуючі для техніки.

Львівська область була першою, яка відгукнулася на заклик «Укроборонпрому» до вітчизняного бізнесу попрацювати разом над зміцненням обороноздатності країни. Відповідний документ – Меморандум щодо виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку, сторони підписали 10 квітня 2015 року.

Фахівці у стислий термін доробили бронетехніку, врахувавши всі побажання військових. Це стало можливим завдяки співпраці »Укроборонпрому» з підприємствами Львівщини.

Також підприємства Львівської області активно долучилися до кооперації з підприємствами «Укроборонпрому», насамперед це стосується програми імпортозаміщення – Концерн змінив імпортних постачальників на вітчизняних. У свою чергу регіон отримав нові робочі місця та податки».

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу