Львівським курсантам презентували нові зразки військових одностроїв

16:24 26 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

У клубі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сайгайдачного відбулася зустріч майбутніх офіцерів із групою волонтерів, які завітали до Львова, щоби представити нову форму одягу.

Відрекомендовуючи гостей, начальник академії, генерал-лейтенант Павло Ткачук, зазначив, що саме завдяки роботі таких ентузіастів в українському суспільстві змінюється сприйняття образу військового. За його словами, нова армія – це й нова військова форма, нові статути та власна історія.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук також наголосив, що саме у новій формі, яку розробила ця команда волонтерів, на військовому параді до 25-річчя Незалежності України марширував Хрещатиком підрозділ львівського вищого військового навчального закладу. Згодом журналіст і волонтер Віталій Гайдукевич розповів про історію створення нових зразків одностроїв та ознайомив присутніх з варіантами нових відомчих нагород: «Нашою метою було наповнити сучасний вітчизняний однострій новим змісто. Ми намагалися зробити її не тільки зручною, але й більш відповідною українським традиціям».

Під час зустрічі курсантам також презентували книгу з історії Українського війська. Це видання представив курсантам науковий редактор, співробітник науково-дослідної частини історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Василь Павлов.

Одним із співавторів цієї книги є завідувач кафедри гуманітарних наук Національної академії сухопутних військ, доктор історичних наук професор Андрій Харук. Про це повідомили сьогодні, 26 жовтня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фоторепортаж зі львівської військової академії.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу