Львівських школярів запрошують попрацювати помічниками нотаріусів та адвокатів

12:33 9 грудня 2016 р.

Після 20 січня шкільних нотаріусів, шкільних адвокатів, шкільних реєстраторів та шкільних виконавців зберуть на установчу сесію. А до кінця грудня школярів, які захочуть опанувати ці професії, отримати відповідне посвідчення та попрацювати молодшим помічником справжнього приватного нотаріуса чи адвоката просять надіслати твір до головного територіального управління юстиції у Львівській області.

Про це сьогодні, 9 грудня, під час прес-конференції на тему: «Започаткування пілотного проекту «Шкільна юстиція»,  яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський.

- Твір може бути довільної форми. Тема твору – «Як я захищатиму права учня, права людини, права громадянина». Ми приймаємо твори від школярів усіх шкіл Львівської області без обмежень, - каже він.

За словами директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації  Любомири Мандзій, у нашій області започаткували пілотний проект «Шкільна юстиція».

- Метою цього проекту є залучення школярів старшої школи до профорієнтаційної роботи. Отож, впродовж наступного семестру учні зможуть отримати теоретичні знання та отримати практичний досвід в різних сферах юриспруденції, - каже вона.

Любомира Мандзій наголошує, що дітей з різних шкіл об’єднають у групи, аби вони могли комунікувати й між собою. Натомість Ярослав Жукровський каже, що в кожному районі області вже зголосилися фахівці, які готові працювати з цими дітьми, щоби школярам не доводилося доїжджати до Львова.

- Це не будуть щодня якісь лекції та навчання. Але це будуть додаткові знання та інформація до уроків «Основи права» для тих дітей, яким це цікаво, - попереджає директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації .

Ярослав Жукровський пообіцяв, що всі слухачі курсу «Шкільна юстиція» матимуть змогу практикувати поруч з нотаріусами, адвокатами, реєстраторами та виконавцями.

- Після закінчення курсу кожен з учасників проекту отримає свідоцтво, яке посвідчує, що ця особа є шкільним нотаріусом, шкільним адвокатом чи шкільним реєстратором, - обіцяє він.

Начальник головного територіального управління юстиції у Львівській області каже, що кожен твір, кожна думка школяра, яка до них надійде, не залишиться поза увагою юристів, які навчатимуть собі наступників.

- Якщо дітей буде дуже багато, то ми зробимо два різних проекти. Але з усіма ми готові поспілкуватися, - говорить Любомира Мандзій.

Твори  потрібно надіслати на електронну скриньку schol.lviv@gmail.com

Інформацію про проект можна знайти також на сторінці управління юстиції http://www.just.lviv.ua/

та на сторінці департаменту освіти та науки Львівської облдержадміністрації http://osvitportal.loda.gov.ua/


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:32 22 січня 2021 р.

Не всім школам області рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти учора розіслав листа у всі відділи освіти територіальних громад і районів області із рекомендаціями щодо початку очного навчання із понеділка. У тих школах, де є інфіковані діти чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

13:10 20 січня 2021 р.

Усі школи Львівщини мають інтернет, але швидкості бракує

Станом на кінець грудня 75% закладів освіти мали швидкість доступу до інтернету від 30 до 100 Мбіт/с, 16% - більше 100 Мбіт/с, і лише 9% закладів користуються інтернетом зі швидкістю доступу менше 30 Мбіт/с. Відтак, усі 1157 шкіл області маю доступ до всесвітньої павутини.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу