Львівський університет імені Данила Галицького – другий серед медичних в Україні

14:52 10 лютого 2014 р.


Фото: wikimedia.org

А серед усіх 116 вищих навчальних закладів країни він – 13-й.

Ці високі місце Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького зайняв у «р наейтингу вищих навчальних закладів країни у дзеркалі наукометричної бази даних SciVerse Scopus». А зокрема серед медичних вишів України він пропустив вперед лише Донецький національний медичний університет імені Максима Горького, який – сьомому місце в загальному рейтингу.

Повідомляючи про це сьогодні, 10 лютого, прес-служба міської ради нагадує, що «SciVerse Scopus» – це реферативна база даних та наукометрична платформа видавничої корпорації «Elsevier». На кінець минулого року в «Scopus» містилося понад 50 млн реферативних записів, у тому числі в базі даних проіндексовано 20 тис. назв наукових журналів 5 тис. видавництв, 370 книжкових серій і 5,5 млн. праць конференцій.

Видання індексуються у «Scopus» із різним хронологічним охопленням, найповажніші наукові часописи представлені архівами, починаючи з першого випуску першого тому. А більше інформації з цього приводу – тут: http://www.jsi.net.ua/scopus/ratings_uni/index.html

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу