Львівський навчально-реабілітаційний центр збирає макулатуру для заміни вікон

09:40 29 серпня 2017 р.


Фото: dzherelocentre.org.ua

У «Джерелі» потрібно замінити ще 54 старих вікна.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 29 серпня, що навчально-реабілітаційний центр «Джерело» змушений був розрочати благодійний збір макулатури, щоб замінити старі вікна у ньому. Ініціювала його волонтер центру Світлана Криницька. В інтернет-мережі «Facebook» створено сторінку, через яку поширюється інформація, щоб долучалися охочі та оголошувалися результати. 

У міськраді також запевнили: «До збору долучалися багато людей, мешканці Сихова, декілька шкіл, Львівський державний університет внутрішніх справ. Серед компаній, які віддали непотрібний папір на благодійність – «FEST», «VS bank»,» Lohika», Австрійські та Турецькі авіалінії, «Сферос-електрон», «Медіа Сервіс» та багато інших».

У навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» розповіли: «За цей час було зібрано 9770 тон макулатури! І це дало можливість замінити шість вікон в Центрі. «Джерело» продовжує збирати макулатуру, адже потрібно замінити ще 54 старих вікна. Ми побачили, що непотрібний папір може бути корисним, а благодійна мета об’єднує людей. Долучайтеся на сторінці у «Facebook» та слідкуйте за новинами. Контактний номер телефону щодо благодійного збору макулатури – 097 945 69 38».

«Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» заснований в 1993 році з ініціативи батьків дітей з особливими потребами та волонтерів з Канади. За 23 роки роботи центру допомогу отримали близько 5000 дітей та молоді віком від кількох тижнів до 35 років. Сьогодні  тут  щодня займаються 150 дітей та молоді, 200 родин в місяць отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку. Всі послуги центру – безкоштовні. Центр «Джерело» частково фінансується з міського бюджету Львова та здебільшого з благодійних надходжень», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу