Львівську військову академію оглянули іноземні інспектори

15:30 18 листопада 2015 р.


Фото: asv.gov.ua

До Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітали військові зі США, Канади, Словаччини й Нідерландів.

«Іноземна інспекційна група в галузі контролю над озброєнням відвідала Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Метою прибуття делегації, до складу якої увійшли дев’ять військовослужбовців зі США, Канади, Словаччини та Нідерландів, є моніторинг виконання Україною міжнародних зобов'язань в галузі контролю над озброєнням та роззброєнням», – повідомили сьогодні, 18 листопада, у навчальному закладі, де також поінформували:

«Під час брифінгу члени групи обговорили із заступником начальника Академії з озброєння – начальником озброєння, полковником Володимиром Михайловим, порядок проведення занять з бойової підготовки, організаційну структуру навчального закладу, а також наявність озброєння та військової техніки, яка підпадає під дію Договору про звичайні збройні сили в Європі. Після цього гості оглянули павільйони техніки, які знаходяться на території вишу, а також зразки озброєння і техніки у навчальному комплексі озброєння і техніки Академії. Традиційно, під час візиту делегація ознайомилася із навчальною-матеріальною базою військового навчального закладу, відвідавши кафедри, казарму, їдальню та музей Академії».

Про це повідомили сьогодні, 18 листопада, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу