Львівську академію відвідали німецькі військові

13:42 9 грудня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Статс-секретар міністерства оборони ФРН поклав квіти до пам’ятного знаку полеглим на сході України.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили про те, що її з метою ознайомлення з організаційно-штатною структурою навчального закладу, визначення перспективних напрямків двостороннього співробітництва та обговорення навчального процесу підготовки підрозділів Збройних Сил України відвідали представники німецьких збройних сил. Причому іноземну делегацію очолював статс-секретар міністерства оборони ФРН Ральф Браукзіпе. До складу делегації увійшли також представники делегації збройних сил ФРН Арслан Дейчсел, підполковник Денніс Крюгер, військовий аташе полковник Норберт Гесс та керівник штабу військового аташе гауптфельдфебель Денніс Гербольд.

Німецьких гостей зустрічали начальник Національної академії сухопутних військ – генерал-лейтенант Павло Ткачук,  а також перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський. На початку розмови генерал-лейтенант Павло Ткачук розповів про історію навчального закладу, структуру та завдання підрозділів вишу, а також відповів на численні запитання гостей.

Згодом перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський подякував в особі Ральфа Браукзіпе німецькому народу за підтримку України у складний час, а також нагадав про напрямки, в яких триває активна співпраця Львівщини з урядом Німеччини.

Своєю чергою, статс-секретар міністерства оборони ФРН розповів, що це його третій візит до нашої країни, і вперше він перебуває не у столиці. Ральф Браукзіпе також зазначив: «Я усвідомлюю високу роль вашого навчального закладу для української армії. Ми і надалі хочемо продовжувати тісну співпрацю. Свідченням цьому, і я дуже радий такому факту, є те, що незабаром до Академії прибуде німецький офіцер, який надаватиме допомогу у підготовці курсантів».

Згодом, після перегляду презентаційного фільму про Національну академію, заступник начальника вишу з навчальної роботи, полковник Олексій Красюк, розповів німецьким гостям про систему навчання військовослужбовців Збройних Сил України. Після цього традиційно відбувся обмін сувенірами та пам’ятними подарунками.

Під час перебування у Львові представники німецьких збройних сил також ознайомилися із деякими об’єктами навчально-матеріальної бази Академії, оглянувши кафедру тактики, Центр імітаційного моделювання та музей історії вишу. Також статс-секретар міністерства оборони ФРН та начальник академії поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим під час проведення антитерористичної операції випускникам навчального закладу.

Про це повідомили на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували відео- та фоторепортажі.

dailylviv.com

До теми

18:43 27 січня 2021 р.

Київ, Львівщина та Харківщина – лідери за кількістю учасників пробного ЗНО-2021

За оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти, найбільшу кількість учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання зареєстровано в м. Київ – 12 770 осіб, у Львівській та Харківській областях – 12 252 та 10 725 осіб відповідно.

Рубрика: Наука і техніка

17:32 22 січня 2021 р.

Не всім школам області рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти учора розіслав листа у всі відділи освіти територіальних громад і районів області із рекомендаціями щодо початку очного навчання із понеділка. У тих школах, де є інфіковані діти чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу