Львівській школі повернули басейн

15:48 12 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У навчально-виховному комплексі «Школа-садок І-ІІ ступенів «Провесінь» провели капітальний ремонт басейну на суму 968 тисячі гривень.

Про це повідомили в середу, 12 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що навчально-виховному комплексі «Школа-садок І-ІІ ступенів «Провесінь» провели також капітальні ремонти санвузлів на суму 391 тисяч гривень. А сьогодні цей навчальний заклад відвідав міський голова Андрій Садовий, який запевнив: «Через декілька днів в цьому басейні вже будуть займатися діти. Цей басейн працював до 1995 року, тобто 21 рік він не працював. Були фінансові проблеми, тому поставили собі за мету, інвестували в цьому році один мільйон 400 тисяч гривень».

dailylviv.com

До теми

14:55 2 грудня 2020 р.

Месенджер і вайбер на Львівщині виключать з навчального процесу

Усі вчителі та діти в навчальному закладі мають працювати на єдиній електронній платформі. Це забезпечить синхронність та полегшить технічне забезпечення навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу