Львівські студенти складають екзамени в Академії сухопутних військ

15:47 16 липня 2015 р.


Фото: Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

За словами начальника навчального збору, майбутні офіцери запасу повинні бути готовими до того, що у будь-який момент їх можуть призвати до лав Українського війська, зокрема для виконання завдань в межах антитерористичної операції на сході України.

Більше півтори тисячі вихованців вищих навчальних закладів Львова, які впродовж двох років навчались військової справи за програмою підготовки офіцерів запасу в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, звітуються за отримані знання.В ході навчального збору юнаки та дівчата повинні довести досвідченим викладачам Академії, що вони на належному рівні засвоїли весь навчальний матеріал й отримали відповідні практичні навички за своїми військово-обліковими спеціальностями.

Підготовка майбутніх офіцерів запасу відбувається не лише на навчально-матеріальній базі Академії у пункті постійної дислокації, але й на об’єктах сучасного Міжнародного центру миротворчості та безпеки навчального закладу. За словами начальника навчального збору – заступника начальника Академії з наукової роботи, полковника Андрія Слюсаренка, останні два роки особлива увага під час проведення занять збору акцентована на впровадженні досвіду Антитерористичної операції.

Він також зазначив: «Майбутні офіцери запасу повинні бути готовими до того, що у будь-який момент їх можуть призвати до лав Українського війська, зокрема для виконання завдань в межах антитерористичної операції на сході України, тому підготовка, як ніколи, насичена практикою, особливо заняттями із вогневої та тактичної підготовок»

До проведення занять із студентами, в першу чергу, залучаються викладачі та інструктори, які мають досвід участі у миротворчих місіях в різних точках нашої планети та безпосередньо в АТО. Також напередодні іспитів в ході навчального збору із майбутніми офіцерами запасу була проведення низка практичних занять на полігоні. 

Зокрема, вони вдосконалювали свої навички зі стрільби з автомата Калашнікова АК-74 й пістолета Макарова. Чимала увага під час їхньої підготовки приділяється психологічним стійкості та готовності до викликів сучасних збройних конфліктів.

Їх студенти відшліфовували на навчально-тренувальному комплексі психологічної підготовки. Окрім того, із ними були проведені заняття із тактичної та інженерної підготовок, захисту від зброї масового ураження тощо.

Уже цього тижня, після успішного підтвердження своїх знань під час іспитів, студенти складуть Військову присягу на вірність Українському народові. Згодом наказом Міністра оборони України їм буде присвоєне первинне військове звання «молодший лейтенант» запасу.

чимало із сьогоднішніх вихованців Академії, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, після закінчення навчання виявили бажання присвятити своє життя саме військовій кар’єрі та проходити службу в лавах Українського війська, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет нашої Батьківщини. Про це повідомили сьогодні, 16 липня, на сайті Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу