Львівські школи отримали ще одну мобільну наукову лабораторію

14:48 3 березня 2020 р.

У Львові закупили для шкіл ще одну наукову мобільну лабораторію – мистецьку.

Про це повідомили у вівторок, 3 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Щоб покращити зацікавленість учнів шкіл міста до наукової діяльності, було придбано вже другу мобільну наукову лабораторію. Перша лабораторія, що вже рік мандрує школами Львова, має фізичне спрямування, а нова – мистецьке. Зараз вона знаходиться у ліцеї «Просвіта».

Мистецька лабораторія складається з дев’яти експонатів, кожен з яких розкриває цікаве явище: «Калейдоскоп», «Перспективна сітка», «Побач свій голос», «Фігури Хладні», «Звуконаслідування», «Труба Кундта», «Створіть Катеринку», «Терменвокс», «Галерея одного елементу». Кожен експонат обладнаний інформаційним стендом, який можна легко транспортувати та розкладати, а також на якому є інструкція з користування експонатом.

Як інформував «ЩЛ», 5 лютого у міськраді повідомили, що львівські школи отримали вже другу мобільну наукову лабораторію.

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу