Львівські школи отримали другу мобільну наукову лабораторію | Новини Львова

Львівські школи отримали другу мобільну наукову лабораторію

15:30 5 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міська рада придбала ще одну мобільну наукову лабораторію, щоб покращити зацікавленість учнів до наукової діяльності.

Про це повідомили в середу, 5 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що польські фахівці діляться сьогодні у Навчально-методичному центрі освіти Львова своїми знаннями та досвідом з львівськими вчителями, які проводитимуть інтерактивні заняття у школах за допомогою нової лабораторії. Лабораторія складається з дев’ятьох експонатів, кожен з яких розкриває цікаве явище, – «Калейдоскоп», «Перспективна сітка», «Побач свій голос», «Фігури Хладні», «Звуконаслідування», «Труба Кундта», «Створіть Катеринку», «Терменвокс» і «Галерея одного елементу»

Кожен експонат обладнаний інформаційним стендом, який можна легко транспортувати та розкладати, а також на якому міститься інструкція з користування експонатом. А вже скоро мобільна наукова лабораторія розпочне свою подорож навчальними закладами міста Львова. Школярі зможуть ознайомитися та власноруч протестити кожен експонат.

У грудні 2018 року Львівська міська рада придбала першу мобільну наукову лабораторію за напрямком фізики. Лабораторія складається з 10 експонатів, кожен з яких розкриває цікаве фізичне явище. Вона успішно «мандрує» по усіх навчальних закладах Львова.

Як інформував «Щоденний Львів», у Львові відкрили технологічну лабораторію.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу