Львівські садочки приймуть понад сім тисяч дітей, – ЛМР

14:30 17 серпня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «З 1 вересня, завдяки системі електронної реєстрації, у дошкільні навчальні заклади міста будуть зараховані близько семи тисяч дітей».

У Львівській міськраді повідомили також сьогодні, 17 серпня: «А для того, щоб дошкільною освітою охопити ще більшу кількість малюків, планують відкрити ще 24 групи для 600 дошкільнят».

«В управлінні освіти ЛМР розповіли: «Станом на 1 червня в електронній реєстрації до дошкільних навчальних закладів Львова на 2017-2019 роки перебували 23 220 дітей. 1 вересня 2017 року до садків буде зараховано близько семи тисяч дітей. Решта малюків буде зараховано у 2018 та 2019 роках. Загалом діти перебуватимуть у 120 дошкільних навчальних закладах, з яких 100 – комунальної форми власності. Для того, щоб збільшити кількість охоплених дошкільною освітою дітей, цього року планують відкрити ще 24 групи для 600 дошкільнят».

Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик пояснили причини нестачі місць у дошкільних навчальних закладах: «Переповненість садочків пов’язана також і з тим, що ДНЗ міста відвідують близько 1000 дітей не з самого міста, а з наближених районів області, хоча там теж є свої дошкільні навчальні заклади. Також у садочках перебуває ще майже 1000 дітей 6-річного віку, які не підуть у 2017 році до першого класу. Однак ми працюємо над відновленням непрацюючих садочків, також над відкриттям додаткових груп, щоб охопити якомога більшу кількість дітей».

У міськраді запевнили також: «Станом на серпень  2017 року вже відновлено роботу груп у таких дошкільних навчальних закладах: у ДНЗ №116 – дві групи, у ДНЗ 150 – одна група; у ДНЗ №14 – 2 групи; у ДНЗ №39 – чотири групи. У вересні-жовтні 2017 року заплановано ввести в експлуатацію: у ДНЗ №9 та №17 – по п’ять груп, у ДНЗ №150 – одну групу, в  Будинку школяра Шевченківського району – чотири групи».

«Окрім звичайних садочків, заплановано в закладах освіти відкривати групи короткотривалого перебування дітей дошкільного віку, які відкриють після подання батьками заяв, орієнтовно з 1 жовтня. Після відкриття усіх запланованих цьогорічних груп і закладів дошкільної освіти у наступному році планують ввести в експлуатацію такі 14 груп (зокрема, у ДНЗ №102 – сім груп; у ДНЗ №97 – чотири групи; у СЗШ №70 – три групи) й провести ремонтні роботи у дошкільних навчальних закладах з метою їх введення в експлуатацію у 2019-2020 роках: ДНЗ №111 – шість груп, ДНЗ №96 – чотири групи, у ДНЗ на вулиці Сяйво, 16 та на вулиці Чижевського, 43 – по дві групи, у ДНЗ на вулиці Білогорща, 3-а – п’ять груп. Окрім того, після вивільнення приміщень амбулаторією сімейної медицини відновлять роботу трьох груп у ДНЗ №31», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу