Будівлю львівських облради та ОДА пікетували студенти

13:25 16 грудня 2016 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

У п’ятницю біля будівлі обласних ради та держадміністрації протестували проти законопроекту №5130 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким звужено права тих, хто навчається на стипендіальному забезпеченні.

Близько двохсот студентів прийшли сьогодні, 16 грудня, пікетувати будівлю обласних ради та  адміністрації державної адміністрації, проти прийнятого 6 грудня урядом законопроекту №5130, котрий скасовує статтю законі «Про вищу освіту», за якою стипендії мають отримувати не менше двох третин і не більше 75% бюджетників. Учасники акції вигукували гасла і заяви біля приміщення ЛОДА близько години.

Один з організаторів акції, студент Національного університету імені Івана Франка Богдан Хахалін пояснив: «Ми хочемо, щоб наші вимоги були передані Петру Порошенку для того, щоб він наклав вето на цей закон. Він ще не був підписаний Президентом, тому у нас ще є можливість натиснути на нього, щоб він наклав вето на цей закон і відправив на до розгляд».

Про це повідомили сьогодні, 16 грудня, в інформаційній агенції «УНН».

dailylviv.com

До теми

13:10 20 січня 2021 р.

Усі школи Львівщини мають інтернет, але швидкості бракує

Станом на кінець грудня 75% закладів освіти мали швидкість доступу до інтернету від 30 до 100 Мбіт/с, 16% - більше 100 Мбіт/с, і лише 9% закладів користуються інтернетом зі швидкістю доступу менше 30 Мбіт/с. Відтак, усі 1157 шкіл області маю доступ до всесвітньої павутини.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу