Львівські нацгвардійці провели «Урок мужності»

16:00 17 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Учасники АТО почули від педагогів та учнів щирі слова подяки і шани.

Як повідомили сьогодні, 17 жовтня, в прес-службі Національної гвардії України, військовослужбовці Львівського полку НГУ, які вже брали участь у війні, провели «Урок мужності» у львівській  загальноосвітній середній школі №66, приурочений до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Бійці поділилися з учнями спогадами, розповідали школярам, які пережили за час, проведений в зоні антитерористичної операції.

Відповідаючи на численні запитання учнів, воїни намагалися у доступній формі розповісти школярам про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братерство, і про все те, що цікавило дітей. Бійці також щиро подякували дітям за те, що вони морально підтримують їх своїми листами, малюнками, оберегами. Учасники АТО почули від педагогів та учнів щирі слова подяки і шани.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу