Львівські курсанти тренуються влучати з БМП

11:36 1 грудня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного тривають практичні заняття із курсантами другого курсу факультету бойового застосування військ.

Про це повідомили у львівському вищому військовому навчальному закладі, де також опублікували фоторепортаж з полігону й поінформували, що майбутні офіцери приборкують на танкодромі бойові машини, виконуючи підготовчі вправи. Сівши за штурвали БМП і важелі танків, їм необхідно навчитися впевнено долати підйоми і спуски.

Під час занять із вогневої підготовки курсанти вражають мішені як з особистої зброї, так і зі штатного озброєння БМП-2. Крім того, до навчання введено і змагальний елемент, адже під час виконання вправ визначають кращих стрільців.

Крім стрільби по звичним мішеням, другокурсники ведуть вогонь і по гонгам з різних положень на різні відстані, виконують швидкісну стрільбу з автомата Калашникова та пістолета Макарова. Майбутні офіцери вдосконалюють і свої знання із тактики.

Під час польових занять вони здійснюють марші, вивчають дії дозорного відділення в пішому порядку та на техніці, вчаться приймати рішення, віддавати бойовий наказ, керувати підрозділом в бою тощо. Про це повідомили на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу