Львівські курсанти проклали 120-метрову переправу

12:48 25 жовтня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

Для наведення 60-тонної мостової переправи курсанти використали 19 ланок комплекту понтонно-мостового парку.

Як повідомили сьогодні, 25 жовтня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, вихованці її факультету оперативного (бойового) забезпечення удосконалюють навички практичного виконання завдань за фахом. Зокрема, на комплексі водолазної підготовки Міжнародного центру миротворчості та безпеки, де зараз проходить польовий вихід, майбутні офіцери відпрацювали порядок облаштування й утримання мостової переправи.

Для наведення 60-тонної мостової переправи курсанти використали 19 ланок комплекту понтонно-мостового парку (ПММ). Заступник начальника факультету з навчальної роботи підполковник Ігор Горчинський розповів: «Головним під час виконання цього завдання є злагодженість підрозділу. Адже в реальному житті наводити понтонно-мостові переправи доводиться дуже швидко і водночас якісно. Окрім того, не виключено, що понтонерам доведеться працювати у небезпечних умовах – під ворожим обстрілами чи за ймовірного зіткнення з противником».

За словами офіцера, актуальність виконання таких завдань зумовлена, зокрема, й досвідом проведення АТО на сході України, адже за час цього конфлікту проросійськими бандформуваннями було знищено значну кількість стаціонарних мостів, тож військовим інженерам все частіше доводиться відновлювати шляхи сполучення, в тому числі й облаштовувати різноманітні переправи через численні водні артерії Донбасу. Загалом, за час навчання майбутні командири інженерних підрозділів достатньо багато часу приділяють вивченню саме можливостей наведення переправ через річки та інші водойми.

Після теоретичної підготовки курсанти академії декілька десятків годин витрачають для практичного наведення понтонних переправ. Окрім того, курсанти-інженери вивчають ще цілу низку засобів для наведення переправ та форсування водних перешкод.

Про це повідомили сьогодні, 25 жовтня, на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдвчного, де також опублікували відео- та фоторепортаж з навчань.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу