Львівські курсанти передали подарунки вихованцям будинку-інтернату

15:40 10 лютого 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

Близько десятка дітей з Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №2 отримали від майбутніх офіцерів книги та різноманітне канцелярське приладдя.

Про це повідомили сьогодні, 10 лютого, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли: «Кошти для цих подарунків зібрали курсанти, виступаючи у вертепі під час Різдвяних свят. За словами одного з учасників вертепу, курсанта Дмитра Артеменка, головною метою створення цього колективу було подарувати частинку добра дітям, які його потребують».

Дмитро Артеменко розповів також: «Я сам з півдня України. На жаль, там таких традицій не збереглося, тому і для себе це було цікаво. Я дуже радий, що ми змогли передати дітям подарунки, куплені на зібрані гроші. Надзвичайно приємно бачити посмішки на їхніх обличчях, усвідомлювати, що ми змогли їм хоча б трохи допомогти, а декому, навіть здійснити мрію».

«Вихованці будинку-інтернату та їхні наставники подякували курсантами за чуйність, а також щирими оплесками подякували їм за виконання колядок. Як розповіла працівник Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №2 Любов Бондар, в їхньому закладі виховується близько 170 дітей, які потребують такої допомоги, а головне – теплоти та любові», – поінформували також в міністерстві оборони.

Любов Бондар запевнила: «Нас сюди запросили добрі люди. Такого добра та чуйності ми не бачили вже давно. Дякуємо вам, воїнам, які тут навчаються та захищають нашу Україну, яку ми дуже любимо. Бажаємо Вам здоров’я, злагоди, успіхів у службі, щоб ця війна якнайшвидше закінчилася, а наші воїни стояли на сторожі вже мирного неба».

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу