Львівські курсанти тренуються влучати з «Гвоздик»

20:50 24 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

На Яворівському полігоні тривають тренуються вихованці факультету ракетних військ і артилерії Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили сьогодні, 24 листопада, що курсанти випускного курсу її факультету ракетних військ і артилерії вже впродовжмайже місяця на практиці закріплюють набуті у пункті постійної дислокації теоретичні знання. Після того, як молодші курси виконали вправи стрільб із мінометів 2С12 «Сани» та 2Б9 «Волошка» до справи взялися їхні старші колеги, які вражають цілі з самохідних артилерійських установок 2С1 «Гвоздика».

Старший викладач, підполковник Максим Бахмат, пояснив: «Сьогодні курсанти-випускники відпрацьовують практичні заняття з бойовим пострілом і виконанням залікових вогневих завдань. Це все проводиться задля узагальнення всіх набутих за чотири роки навчання знань. Саме тут вони звітують з дисциплін «Бойова робота», «Стрільба та управління вогнем» та «Управління діями артилерійських підрозділів». Можна сказати, що цей етап є останнім кроком курсанта до виконання своїх службових обов’язків на первинній офіцерській посаді.

Попри те, що вражають цілі «Гвоздики», всі розрахунки, а, відповідно – й оцінки за проведену роботу – отримують курсанти, які знаходяться за декілька кілометрів попереду від вогневих позицій. Власне, від того, наскільки точними та швидкими будуть їхні розрахунки, і залежить успішне виконання вогневого ураження противника.

Курсант Руслан Шибунька розповів: Для якісного виконання вправи нам необхідно мати відмінні знання математики, фізики, тактико-технічних характеристик озброєння. Колись я навіть і гадки не мав, як підступитися до цих приладів, як провести розрахунки, а тепер впевнено можу вражати цілі».

Під час проведення занять активно застосовують досвід проведення АТО, і зміни у навчальних програмах відбуваються постійно, враховуючи те, чого саме зараз потребують війська. Підполковник Максим Бахмат запевнив: «Практично всі викладачі факультету мають бойовий досвід, отриманий безпосередньо в артилерійських підрозділах, які виконували завдання на Сході України. Тому після повернення до Академії кожен з них вносить певні зміни до навчальних програм своїх дисциплін. Під час проведення занять офіцери вказують як на позитивні, так і негативні моменти застосування артилерійських підрозділів, звертаючи увагу, як уникати цих помилок.

Про це повідомили сьогодні, 24 листопада, на сайті Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з полігону.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини