Львівські курсанти надихнули джур показовим виступом

17:15 21 червня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

У вищому військовому навчальному закладі сподіваються, що надихнули юнаків та дівчат на високі результати під час змагань для формування нового покоління патріотів та захисників держави.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розповіли сьогодні, 21 червня, про те, як її представники взяли участь у відкритті другого (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»): «Уже декілька останніх років шкільна молодь в Україні бере активну участь у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»). Впродовж навчального року юнаки і дівчата в позакласний час опановують основи військово-прикладних видів спорту, ознайомлюються з національними традиціями, історією визвольної боротьби у різних століттях, формують високі моральні навички та тренують командну співпрацю».

«Гра проходить відповідно до указу Президента України та за сприяння міністерства молоді та спорту України, міністерства культури України, міністерства оборони України, міністерства внутрішніх справ, міністерства надзвичайних ситуацій, а також Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України. Великий плюс цієї гри в тому, що підготовчі заняття та районні етапи змагань проходять вже не перший рік, і вся ця діяльність фактично формує загальнодержавну систему національно-патріотичного виховання молоді учнівського віку», – поінформували також в академії.

«Національна академія сухопутних військ тісно співпрацює з організаторами гри. Адже в учнів під час виконання багатьох завдань формуються ті навички та ті ідеали, які потрібні майбутнім захисникам держави. Тому наші курсанти, серед яких є багато учасників АТО, завжди готові підтримати ці високі юнацькі пориви», – запевнили також у вищому військовому навчальному закладі.

«На цьогорічне відкриття обласного етапу завітали представники Національної академії сухопутних військ із показовим виступом військово-тактичного заняття. Характерно, що серед цих курсантів усі – учасники АТО. Всі вони з великим бажанням взяли участь у показі, оскільки розуміють, що майбутні курсанти, а в подальшому – офіцери Збройних Сил України – сьогодні стоять й серед учасників військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)», – повідомили також сьогодні, 21 червня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, опублікували фоторепортаж із показового виступу й наголосили: «Сподіваємося, що наші курсанти надихнули юнаків та дівчат на високі результати під час змагань для формування нового покоління патріотів та захисників держави!».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу