Львівські IT-компанії тренують студентів

14:20 2 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У «Львівській політехніці» освоюють інноваційі технології.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 2 листопада, що львівські IT-компанії діляться на тематичних тренінгах зі студентами комп’ютерних спеціальностей Національного університету «Львівська політехніка» досвідом та напрацюваннями щодо впровадження інновацій у процес розробки нових продуктів. Серію відповідних для студентів розпочав . За словами ініціатора тренінгів, старшого викладача кафедри електронних обчислювальних машин Національного університету «Львівська політехніка», лише теоретичної освіти й аудиторних занять недостатньо для формування повноцінного IT-фахівця, тому важливо дати можливість студентам безпосередньо спілкуватися із тими, хто готує програмний продукт у провідних IT-компаніях Львова».

Чергове заняття серії тренінгів відбулось у міжнародній аутсорсинговій IT-компанії «Ostware Services», технології якої дозволяють зекономити при впровадженні інновацій. Її старший програмний інженер Віталій Дутка розповів: «Завдяки співпраці з іноземними замовниками, наша компанія має доступ до інноваційних технологій, яких ще немає на ринку України. Вже готові рішення ми використовуємо, щоб покращити операційні процеси та оптимізувати використання ресурсів».

За словами представників компанії«Ostware Services»., технології, з якими вони працюють, можна використати для спрощення підключення обладнання при реалізації проекту «розумного мікрорайону» у Львові та зекономити на фахівцях, які в подальшому обслуговуватимуть технологічні інновації. 

У прес-службі міськради також запевнили, що навчання студентів інноваційним технологіям дозволить посили спільноту IT-фахівців міста. До того ж, розвиток інформаційних технологій – один із пріоритетів розвитку Львова до 2020 року.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини