Львівські IT-компанії тренують студентів

14:20 2 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У «Львівській політехніці» освоюють інноваційі технології.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 2 листопада, що львівські IT-компанії діляться на тематичних тренінгах зі студентами комп’ютерних спеціальностей Національного університету «Львівська політехніка» досвідом та напрацюваннями щодо впровадження інновацій у процес розробки нових продуктів. Серію відповідних для студентів розпочав . За словами ініціатора тренінгів, старшого викладача кафедри електронних обчислювальних машин Національного університету «Львівська політехніка», лише теоретичної освіти й аудиторних занять недостатньо для формування повноцінного IT-фахівця, тому важливо дати можливість студентам безпосередньо спілкуватися із тими, хто готує програмний продукт у провідних IT-компаніях Львова».

Чергове заняття серії тренінгів відбулось у міжнародній аутсорсинговій IT-компанії «Ostware Services», технології якої дозволяють зекономити при впровадженні інновацій. Її старший програмний інженер Віталій Дутка розповів: «Завдяки співпраці з іноземними замовниками, наша компанія має доступ до інноваційних технологій, яких ще немає на ринку України. Вже готові рішення ми використовуємо, щоб покращити операційні процеси та оптимізувати використання ресурсів».

За словами представників компанії«Ostware Services»., технології, з якими вони працюють, можна використати для спрощення підключення обладнання при реалізації проекту «розумного мікрорайону» у Львові та зекономити на фахівцях, які в подальшому обслуговуватимуть технологічні інновації. 

У прес-службі міськради також запевнили, що навчання студентів інноваційним технологіям дозволить посили спільноту IT-фахівців міста. До того ж, розвиток інформаційних технологій – один із пріоритетів розвитку Львова до 2020 року.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу