Львівські десантники провели урок мужності для учнів ЗСШ №3

20:05 22 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Військовослужбовці були запрошені окремо до учнів початкових класів, і окремо – до середніх та старшокласників.

«Львівські десантники провели Урок мужності для школярів», – повідомили сьогодні, 22 листопада у міністерстві оборони України, же також поінформували:

«Військовослужбовці окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України провели урок мужності для учнів загальноосвітньої школи №3 міста Львова. Захід проходив у декілька етапів.

Спочатку, після спільного виконання Державного Гімну України, відбулася загальношкільна лінійка, присвячена річниці Революції Гідності. Слово мали вчителі та представники бригади Високомобільних десантних військ – учасники АТО, сержанти Руслан Мотиль, Сергій Форманюк та Святослав Кушнірук.

Військовослужбовці були запрошені окремо до учнів початкових класів, і окремо – до середніх та старшокласників. Вчитель Оксана Стечишин розповіла:  «Першокласники ставили воїнам цікаві питання. – поділилася враженнями Наприклад, «За що сержанти отримали медалі?», «Як можна допомогти воїнам?», «Чи було страшно на війні?», «Чи бачили ворога в лице?» або «Як живуть зараз солдати, які вже повернулися з АТО?».

Останнє згадуване питання було доречним, адже, окрім бійців, на уроці мала слово й Оксана Лазарєва – відомий волонтер, яка допомагає з реабілітацією пораненим воїнам. Дітки дізналися, як відновлюють своє здоров’я військовослужбовці – учасники АТО.

Майор Роман Сегейда відзначив: «Для нашої бригади такі заходи дуже важливі. Після подібних зустрічей, де діти в лице бачать справжніх воїнів, справжніх героїв, у нового покоління формується образ українського солдата – непереможного та справедливого»

Десантники запевили – співпраця львівських освітян та військових триватиме й надалі та формуватиме вірні духовні орієнтири у сучасних школярів».

Про це повідомили сьогодні, 22 листопада, в прес-службі міністерстві оборони України, де також опублікували світлини з уроку мужності.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу